Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat de ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat de ő nem foglalkozik vele, pedig ezelőtt mindig féltékeny volt?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk régóta együtt, még csak 8 hónapja, de folyamatosan megfojtott a féltékenységével. Előfordult olyan is, hogy a legjobb barátnőmre (természetesen én is lány vagyok, és nem nem vagyok leszbikus) féltékenykedett mert elakartam vele menni egy ruhát megnézni. Fiatalok vagyunk még és úgy éreztem, hogy tovább nem birok vele lenni. Sajnos elkovettem egy elég nagy hibát, smároltam egy tavalyi 12 osztályos évfolyamtársammal. Amit el is mondtam neki, de mégsem foglalkozott vele. Azt viszont nem hagyja, hogy szakítsak vele. Amikor próbálok vele minden problémát átbeszélni, hogy mentsük meg csak ennyi választ kapok: Most ezt hagyjuk, ő túl fàradt, nem érdekli és ehhez hasonló..
2020. nov. 4. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ennek a kapcsolatnak mi értelme van?
2020. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Úgy őszintén, miért vagy még vele?
2020. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Mit akarsz ezen megmenteni? Ha már azelőtt is ennyire féltékeny volt, szerinted ezután mit csinálna? Nagyon önbizalomhiányos és azért nincs most kiakadva, mert fél, hogy dobod.
2020. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lépj ki ebből!
2020. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Mi az ogy ő nem engedi? Szerinted kell az engedélye ahhoz hogy te szakíts?? :D

Én a helyedben egyszerűen nem keresném és letudnám ennyivel. Aki meghallgatni sem akar és megtiltja, hogy szakítsak, az megérdemli.

2020. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" nem hagyja, hogy szakítsak vele "

ja bocsi, nem tudtam, hogy ehhez engedély kell...

2020. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy minél szarabbul érezd magad. Valahol igaza is van: ha odáig jutottál, hogy megcsald, akkor rohadtul nem való már nektek ez a kapcsolat.
2020. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!