Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha a fiú egyik nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a fiú egyik nap kimutatja a vonzalmát, másik nap meg alig foglalkozik velem?

Figyelt kérdés
Vannak napok mikor csak úgy elém áll és vigyorog, szemezik velem, látszik a nézéséből hogy érez valamit.. hozzá ér a kezemhez, bámul, zavarban van, bókol stb.. Viszont ma csak akkor nézett mikor azt hitte nem látom,titokba... nem szemezett velem.. meg a szeme sarkából figyelte ahogy nézem őt és vigyorgott rajta tetszett neki élvezte... meg mikor hozzám szólt ma is mosolygott de nem nézett beszélgetés közben rám, csak mint aki zavarban van és nem mer rám nézni.. alig beszéltünk, csak 1-2 szót, tehát nem nagyon foglalkozott velem, inkább csak leste hogy én néztem őt... Befolyásolhatja az is hogy én kimutatom a tetszésemet és bámulom, mosolygok rá? Mert mikor ő csinálja ezeket velem, akkor azt se tudom hova bújjak rá se nézek mintha ott se lenne..

2019. júl. 7. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem egyelore gondolkozik azon tenyleg kellesz-e neki.
2019. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
En ilyenkor gondolkozni szoktam hogy bejovok e a lanynak vagy nem, valamiert nem vagyok benne biztos aztan mosolygok ha talan erdekelhetem
2019. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem volt ilyen. Nagyon jó volt megélni, de soha nem mert odajönni... így elég szomorú lett a vége...
2019. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak hülyít téged. De ne legyen igazam. Olyan nincs, hogy egyik nap kimeri kimutatni a vonzalmát, másik nap pedig nem. Játszik.
2019. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt gondoltam ebben a helyzetben.
2019. júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is játszik, mikor milyen kedve van. Látja rajtad, hogy odavagy érte és még jobban szórakozik rajta.
2019. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
ejakulál-t nélküled. mit kedveskedjen utána már...
2019. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!