Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem hiszi el, hogy nem csaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszi el, hogy nem csaltam meg az exemmel?

Figyelt kérdés

Az exemmel amikor szakítottunk akkor nem haragban váltunk el. 5 évig voltunk együtt, de már nem voltunk szerelmesek és voltak hullámvölgyek és jobbnak láttuk ha vége. Csak rossz hatással voltunk egymásra. Inkább "fojtogató" volt a szeretet amit adtunk egymásnak. Viszont beszélő viszonyban maradtunk. Gyakran látjuk egymást a városban. Nem találkozások, hanem pl boltban összefutunk véletlen és reggel mindig köszönünk egymásnak vagy 1-2 szót váltunk mivel mindketten busszal megyünk munkába.


Most amikor találkoztunk utoljára akkor ott volt még az anyukája, nővére. Beszélgettünk és elhívtak magukkal egy kajálásra igent mondtam nekik és utána mindenki ment haza.


A barátom közben 7x is hívott meg küldött üzeneteket is hogy hol vagyok. Nem láttam,hallottam. Rezgőn vagyok mindig és a telóm a táskámban volt. Egyébként sem akartam neki szólni,mert 7 előtt sosem szoktam haza menni. És alig 20 perccel később értem haza a megszokottnál. Útközben már hívtam őt, de nem vette fel.


Otthon aztán számon kért meg veszekedett velem. Elmondtam neki őszíntén mindent, hogy hol voltam. Mire ő kiabálni kezdett velem, hogy biztos d***ni voltam és ne palizzam át. ELŐTTE hívtam fel az exem anyukáját,hogy erősítse meg velük voltam. De NEM hitte el nekem. Végig kussolt a párom aztán amikor leraktam a telefont elhordott mindennek meg hogy kiterveltem 😡.


Rá hagytam az egészet, mert még sosem kellett vele veszekednem és nem kiabált soha ez előtt. Nem tudom hogy mit kéne mondanom még neki. Vagy hogy hozzam helyre ezt. De ez nem volt megcsalás.


Hogyan lehet bizonyítani, hogy semmit nem csináltam? Soha nem csalnám meg.


N


2020. nov. 15. 11:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
86%

És akkor mi van? Nekem is van lakásom a páromnak meg nincs mégse nézem le.


Nem érted hogy azzal van a baj hogy nem hogy nem szereted de egyenesen lenezed és gusztustalanul viselkedsz vele? Bezzeg az exeddel randizgatsz. Nem érted hogy miért nem normális ez? Többre tartod az exed mint a párod. Akkor mi ennek az értelme?

2020. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
91%

Atyaég, micsoda primkó csajok vannak, menj csak, remélem talál magának egy olyan nőt, aki megérti és értelmes, nem csak a fenekét csapkodja a földhöz a lakása miatt meg hogy meghívták ebédelni, hol voltatok, nyiregy pláza? :D :D :D

Ha egy picit is értenéd, amit írunk, hogy máshogy kellene a pasidat kezelni akit "soha nem csalnál meg" akkor el tudnám képzelni, hogy van remény!

2020. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 A kérdező kommentje:
De irigyek vagytok 🤦🏼‍♀️
2020. nov. 17. 18:40
 84/90 anonim ***** válasza:
89%
Mi a szarra lennénk irigyek? Arra hogy együtt vagy egy pasival akit nem szeretsz? Bocs, nem tudom milyen érzés, én szerelmes vagyok. És nem az exembe hanem a paromba :D
2020. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
89%
Jaj te kis tündér... Biztosan emiatt van veled a párod... Gondolom itt nem a 20 percről van szó, itt valami van a háttérben, amit nem szeretnél velünk megosztani. Kis félrekufirc... :D Ajjaj, remélem, hogy a srác talál valakit aki megbecsüli... Inkább rakd ki, még az utcán is jobb sora lesz.
2020. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy mehet isten hirevel! Mindenki magabol indul ki. Utolso es onbizalomhianyos birtoklo kocsog vagy aki feltekeny tipus. Nem..nem kurtamfelre 😂 es ha igen? Neked ez faj?
2020. nov. 17. 22:44
 87/90 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mondtad te idióta. De ne nekünk mondjad hanem neki. Vagy annyira már nem nagy a szád?
2020. nov. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
81%
De csicska vagy :D
2020. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
81%
Pont nem érdekel senkit, hogy ha esetleg félre mentél. De ha kiírsz egy kérdést, akkor mégis mire számítottál? Csak nem érti senki, hogy hogy beszélhetsz így egy másik emberről (nem mellesleg akit szeretsz...elvileg) :( Vagy neked ilyen az önvédelmi mechanizmusod? Támadsz és úgy viselkedsz mint akit nem érdekel , mert bántja a végtelen egódat, hogy valaki meg meri mondani az igazságot? Á, mindegy is,nem értem mit fárasztom magam :D
2020. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
100%
Csak önigazolast akart de mindenkinek egyértelmű hogy ribi, úgyhogy most vergődik hogy nem sikerült.
2020. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!