Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem hiszi el, hogy nem csaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszi el, hogy nem csaltam meg az exemmel?

Figyelt kérdés

Az exemmel amikor szakítottunk akkor nem haragban váltunk el. 5 évig voltunk együtt, de már nem voltunk szerelmesek és voltak hullámvölgyek és jobbnak láttuk ha vége. Csak rossz hatással voltunk egymásra. Inkább "fojtogató" volt a szeretet amit adtunk egymásnak. Viszont beszélő viszonyban maradtunk. Gyakran látjuk egymást a városban. Nem találkozások, hanem pl boltban összefutunk véletlen és reggel mindig köszönünk egymásnak vagy 1-2 szót váltunk mivel mindketten busszal megyünk munkába.


Most amikor találkoztunk utoljára akkor ott volt még az anyukája, nővére. Beszélgettünk és elhívtak magukkal egy kajálásra igent mondtam nekik és utána mindenki ment haza.


A barátom közben 7x is hívott meg küldött üzeneteket is hogy hol vagyok. Nem láttam,hallottam. Rezgőn vagyok mindig és a telóm a táskámban volt. Egyébként sem akartam neki szólni,mert 7 előtt sosem szoktam haza menni. És alig 20 perccel később értem haza a megszokottnál. Útközben már hívtam őt, de nem vette fel.


Otthon aztán számon kért meg veszekedett velem. Elmondtam neki őszíntén mindent, hogy hol voltam. Mire ő kiabálni kezdett velem, hogy biztos d***ni voltam és ne palizzam át. ELŐTTE hívtam fel az exem anyukáját,hogy erősítse meg velük voltam. De NEM hitte el nekem. Végig kussolt a párom aztán amikor leraktam a telefont elhordott mindennek meg hogy kiterveltem 😡.


Rá hagytam az egészet, mert még sosem kellett vele veszekednem és nem kiabált soha ez előtt. Nem tudom hogy mit kéne mondanom még neki. Vagy hogy hozzam helyre ezt. De ez nem volt megcsalás.


Hogyan lehet bizonyítani, hogy semmit nem csináltam? Soha nem csalnám meg.


N


2020. nov. 15. 11:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
36%

#40. Mert senki nem szereti arra áldozni az idejét, hogy át legyen cseszve. Ha a komoly kapcsolatba beletartozik az őszinteség és a korrektség, felelősségvállalás, akkor bizony ez mindkét félre áll, nem csak az egyikre.

A miért nem vetted fel elsőre "bementem a boltba hazafele"-re minek matekozna bárki neked. Volt ott valami ködösítés, terelés, amúgy 10 percen a kutya nem akad ki.

2020. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
100%
#40 Nekem egyik ismerősöm ellenőrizget folyton, miközben a barátnője otthon várja/dolgozik.😅 Szánalmas.
2020. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 A kérdező kommentje:

De 20 percen már kiakadt a párom mégis.


Nem kérek ENGEDÉLYT(??MI A FASZ?) senkitől. Nem a kib...zott tulajdona vagyok a másiknak.

2020. nov. 15. 17:13
 44/90 anonim ***** válasza:
85%
Ne legyél már ennyire böszme kérdező. Nem engedélykérés ez, hanem előre jelented be, nem utólag. Az meg szerintem nagyobb baja volt, hogy nem voltál elérhető, mint hogy 20 perccel később kerültél haza. Legalábbis engem az csesz fel inkább, ha valakinek ott van a mobilja, nem illetlen időben hívom, aztán cseszik felvenni. Persze én vegyem fel, hât arra való a mobil telefon nem? Kicsi, okos, hordozható...nyilván arra van, hogy bármikor elérjenek vagy elérjek másokat.
2020. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
93%

Jól van, kérdező, látjuk, te vagy a helikopter.

De banyek, JELEZNI valamit nem engedélykérés. Szólsz, hogy elmész. Azzal, hogy titkolóztál, már bocs, de minden oka megvan arra, hogy gyanakodjon. Mi másért nem akartál szólni neki előre? Vagy ha neked az oké, hogy mindenki azt csinál, amit akar, és nem kell szólnia a másiknak, rendben van, de akkor ezt illene tisztázni. De én rohadtul aggódnék a párom miatt, ha nem érném el telefonon, és közben fogalmam sem lenne, hol van, mert cseszett az orromra kötni. Nem azért, mert attól félek, hogy más lánnyal hetyeg, hanem hogy nem történt-e valami vele.

És már ne is haragudj, de egy párkapcsolat nemcsak rólad szól! Igen, senki nem mondhatja meg, hogy hova mehetsz, hova nem, a személyi szabadságodban senki nem korlátozhat. De a játékszabályokat illik előre lefektetni, kit mi zavar, mi nem. Márpedig az exszel való barátkozás és találkozás egy elég megosztó téma, van, akinek tök oké, van, akinek egyáltalán nem, és akkor van egy baromi nagy skála a kettő között. És ha te ennyire semmibeveszed azt, hogy ő mit érezhet ezzel kapcsolatban, akkor neki nincs joga korlátozni téged, de joga van kiakadni és joga van ahhoz is, hogy otthagyjon téged a fenébe. Mert ő sem a te tulajdonod, hogy mindent eltűrjön, ami szerinte nem oké.


Ha megoldást akarsz, akkor kicsit vegyél vissza az önérzetedből, szedd össze az empátiádat, ha van olyan, képzeld bele magad a helyzetébe, és mondd meg neki, hogy szeretnéd ezt a helyzetet normális hangnemben megbeszélni. De ha ilyen makacsul ragaszkodsz ahhoz, hogy neked 100%-ban igazad van, és csak ő lássa be, hogy hibázott, akkor ez felejtős.

2020. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
92%
Hát akkor ne kérj engedélyt. Minek vagy egyáltalán kapcsolatban? Megkérdezni a párod hogy mit szól ahhoz hogy felmész az exed lakására kajcsizni az neked már engedélykérés. Amúgy megsúgom, nem az, csak nem mersz előre szólni, mert kiakadna (JOGOSAN!) mert te önálló nő vagy és neked senki ne mondja meg hogy szétnyitod-e a lábad az exednek vagy sem, pláne ne az ócska pasid, akivel amúgy miért is vagy együtt?
2020. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 A kérdező kommentje:
Jatekszabalyokat? Jezusom..na eleg beloletek
2020. nov. 15. 17:52
 48/90 A kérdező kommentje:
Nem koltozott el :D azert van meg itt a nyakamon. A lakas az enyem ;D
2020. nov. 15. 17:53
 49/90 anonim ***** válasza:
92%
Mert nincsenek játékszabályok kérdező? Neked minden belefér? Ha igen, akkor bocs, nem szólt senki.
2020. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 A kérdező kommentje:
Jatek??? En nem jatszadozok senkivel es nem jatek a kapcsolat es nem is jatekszabaly. Gyerekes es beteges hogy valakik szerint jatek a kapcsolat vagy jatekszabalyok vannak.
2020. nov. 15. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!