Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem hiszi el, hogy nem csaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszi el, hogy nem csaltam meg az exemmel?

Figyelt kérdés

Az exemmel amikor szakítottunk akkor nem haragban váltunk el. 5 évig voltunk együtt, de már nem voltunk szerelmesek és voltak hullámvölgyek és jobbnak láttuk ha vége. Csak rossz hatással voltunk egymásra. Inkább "fojtogató" volt a szeretet amit adtunk egymásnak. Viszont beszélő viszonyban maradtunk. Gyakran látjuk egymást a városban. Nem találkozások, hanem pl boltban összefutunk véletlen és reggel mindig köszönünk egymásnak vagy 1-2 szót váltunk mivel mindketten busszal megyünk munkába.


Most amikor találkoztunk utoljára akkor ott volt még az anyukája, nővére. Beszélgettünk és elhívtak magukkal egy kajálásra igent mondtam nekik és utána mindenki ment haza.


A barátom közben 7x is hívott meg küldött üzeneteket is hogy hol vagyok. Nem láttam,hallottam. Rezgőn vagyok mindig és a telóm a táskámban volt. Egyébként sem akartam neki szólni,mert 7 előtt sosem szoktam haza menni. És alig 20 perccel később értem haza a megszokottnál. Útközben már hívtam őt, de nem vette fel.


Otthon aztán számon kért meg veszekedett velem. Elmondtam neki őszíntén mindent, hogy hol voltam. Mire ő kiabálni kezdett velem, hogy biztos d***ni voltam és ne palizzam át. ELŐTTE hívtam fel az exem anyukáját,hogy erősítse meg velük voltam. De NEM hitte el nekem. Végig kussolt a párom aztán amikor leraktam a telefont elhordott mindennek meg hogy kiterveltem 😡.


Rá hagytam az egészet, mert még sosem kellett vele veszekednem és nem kiabált soha ez előtt. Nem tudom hogy mit kéne mondanom még neki. Vagy hogy hozzam helyre ezt. De ez nem volt megcsalás.


Hogyan lehet bizonyítani, hogy semmit nem csináltam? Soha nem csalnám meg.


N


2020. nov. 15. 11:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
76%

A párod túlreagálta ez tény.

Azonban téged se értelek. Exekkel nem szokás elmenni együtt kajálni, meg úgy viselkedni mintha puszi pajtások lennétek. Ez így nem túl fair, mert fordítva ha belegondolsz neked se esne jól, ha a pasid az exbarátnőjével járnálna el ide oda.

2020. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
76%
Azért az tényleg elég gáz hogy elmész kajalgatni az exel meg a családjával.
2020. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 A kérdező kommentje:

Nekem volt olyan barátom aki az exével tartotta a kapcsolatot és abszólut megértettem meg nem volt zavaró tényező. Egyébként sem lett volna jogom beleszólni, hogy aki 1x az élete része volt azzal később milyen viszonyt ápoljon.


Nem vagyunk puszipajtások. Leírtam, hogy milyen a kapcsolat jellege. Amúgy azért voltam meghívva is,mert k**va unalmassak a napjaim és sehova nem megyek munka után, mert van 2 barátnőm a világ másik végén és nincs kivel időt eltölteni. Az exem meg a családja tudja,hogy az otthon ülős vagyok emiatt és ők mondták, hogy na gyere beszélgetünk közben stb.

2020. nov. 15. 12:10
 4/90 anonim ***** válasza:
76%
Ez úgy is nagyon gáz, hogy nem csaltad meg. Főleg hogy fel se bírod venni a rohadt telefonod, amíg exedékkel jópoziztok. Te komolyan azt gondolod, hogy ezen nincs mit kiakadni???
2020. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 A kérdező kommentje:

Nem utálom az exemet és nem lennék vele haragban sem. A párom tudja,hogy én nem vagyok ez az utáljuk akit egykor szerettünk, soha nem láthatjuk akivel szexeltem már és együtt voltam vele.


Ő az ellentétem. Rihe rongy és minden exe gáz. Ez ő. Én meg ez vagyok.

2020. nov. 15. 12:11
 6/90 anonim ***** válasza:
66%

Ember, te a múltban élsz?

Kit érdekel, milyen barátaid voltak és kinek milyen exe volt?? Tiszta Mónika show az életed, szegény srác nem csoda, hogy nem bízik benned.

2020. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
36%
Ja hogy kamus provokátor vagy. Jól van, megnyugodtam. :D
2020. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
80%
Ott a párod, vele szervezz valami programot. Az exxel nem kell rosszban lenni valóban, de járkálni se kell vele sehova. Ha találkoztok akkor szia szia két szót váltotok semleges dolgokról és annyi. Ha unatkozol, akkor szépen pezsdítsd fel a kapcsolatotokat a jelenlegi pasiddal.
2020. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 A kérdező kommentje:

7 órakor szoktam hazaérni.

És késtem kb 20-25 percet. Nem gondoltam,hogy hívni fog. Többször is van NAPI szinten, hogy nem látom ha hívnak. A telefonomat ritkán használom. Mindenkit visszahívok általában.

2020. nov. 15. 12:14
 10/90 A kérdező kommentje:
Nem csak a barátommal akarok lenni. Mármint kellenne a külön töltött idő. Én ilyenkor egyedül szoktam lenni..mert a barátnőimmel nem tudok sokat találkozni. Ő meg egyszerűen nem társasági ember. De éjjel nappal amúgy sem tudok a párommal lenni.
2020. nov. 15. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!