Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem hiszi el, hogy nem csaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszi el, hogy nem csaltam meg az exemmel?

Figyelt kérdés

Az exemmel amikor szakítottunk akkor nem haragban váltunk el. 5 évig voltunk együtt, de már nem voltunk szerelmesek és voltak hullámvölgyek és jobbnak láttuk ha vége. Csak rossz hatással voltunk egymásra. Inkább "fojtogató" volt a szeretet amit adtunk egymásnak. Viszont beszélő viszonyban maradtunk. Gyakran látjuk egymást a városban. Nem találkozások, hanem pl boltban összefutunk véletlen és reggel mindig köszönünk egymásnak vagy 1-2 szót váltunk mivel mindketten busszal megyünk munkába.


Most amikor találkoztunk utoljára akkor ott volt még az anyukája, nővére. Beszélgettünk és elhívtak magukkal egy kajálásra igent mondtam nekik és utána mindenki ment haza.


A barátom közben 7x is hívott meg küldött üzeneteket is hogy hol vagyok. Nem láttam,hallottam. Rezgőn vagyok mindig és a telóm a táskámban volt. Egyébként sem akartam neki szólni,mert 7 előtt sosem szoktam haza menni. És alig 20 perccel később értem haza a megszokottnál. Útközben már hívtam őt, de nem vette fel.


Otthon aztán számon kért meg veszekedett velem. Elmondtam neki őszíntén mindent, hogy hol voltam. Mire ő kiabálni kezdett velem, hogy biztos d***ni voltam és ne palizzam át. ELŐTTE hívtam fel az exem anyukáját,hogy erősítse meg velük voltam. De NEM hitte el nekem. Végig kussolt a párom aztán amikor leraktam a telefont elhordott mindennek meg hogy kiterveltem 😡.


Rá hagytam az egészet, mert még sosem kellett vele veszekednem és nem kiabált soha ez előtt. Nem tudom hogy mit kéne mondanom még neki. Vagy hogy hozzam helyre ezt. De ez nem volt megcsalás.


Hogyan lehet bizonyítani, hogy semmit nem csináltam? Soha nem csalnám meg.


N


2020. nov. 15. 11:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
78%
Nekem hasonlót művelt az egyik exem. Aztán mikor elegem lett ebből, akkor elkezdtem utánozni a viselkedését. Nem vettem fel a telefont mindig, másokkal elvoltam. Fordítva neki már nem tetszett. Olyan idegrohamot kapott, hogy öröm volt nézni. Már nem vagyunk együtt, de olyan irigy és féltékeny rám, hogy 2-3 havonta még mindig kutakodik utánam, és kérdezget rólam. És ezt már csinálja 5 éve. Azóta már másik párom is volt. Ennyit erről. Majd eldönti a barátod, hogy mit szeretne.
2020. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 A kérdező kommentje:
Na ez a jatek hulye gyerek
2020. nov. 15. 19:12
 53/90 anonim ***** válasza:
91%
Ki, én? Most szólok hozzá először a témához és egyébként nő vagyok, hülyegyerek.
2020. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
89%
Bár mondjuk amilyen stílusod van, téged talán még könnyebben tudnálak idegesíteni... :P
2020. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
93%
Okoska...a játékszabály nem azt jelenti, hogy játék egy kapcsolat, hanem hogy van egy szabály/keretrendszer aminek a medrében a kapcsolatot a két fél működtetni képes vagy hajlandó. Bár nagyon úgy tűnik nekem, hogy te pont az "én nyertem" játékot próbálod játszani. Csak válassz jól partnert hozzá, mert van, hogy árthat a fogaknak.
2020. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
93%
#55 Hagyjad, nem jut el az agyáig.
2020. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
93%
A játék szabály szó egy hasonlat te ostoba
2020. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj

Te lenni ritka fogyatékos

Remélem kidob mint macskát szarni

2020. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
94%
A probléma a történetben az hogy rohadtul leszarod hogy a párodat ez zavarja. Nulla empátia. Nulla kompromisszum. Jó kapcsolat. Gratulálok.
2020. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 A kérdező kommentje:
Koszonom. Ha nem tetszik mehet a pics..aba
2020. nov. 15. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!