Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek helyesen cseleksze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen cselekszem az exemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kiderült a barátnőmről, hogy hónapok óta megcsal (szex elvileg nem volt, bár számomra nem is lényeges szempont). Amikor kiderült, még meg is bocsátottam neki, azonban ő mindenképpen szakítani akart, amit elég gyorsan le is rendezett. Őszintén szólva nem igazán értem, hogy hogy volt erre képes, hiszen elég régóta ismerjük egymást, már a kapcsolatunk előtt évekkel barátok voltunk. És én nem is azon vagyok fennakadva, hogy szakítás lett a vége, mert ami nem működik, és nincs rá kölcsönös igény, hogy megjavítsák, azt el kell engedni.


De miért van szükség arra, hogy őszinteség helyett hónapokon át hazudjon, titkolózzon előttem? Hiába gondolkodtam már rajta azóta szinte minden nap, nehezen bírom feldolgozni ezt a csalódottságot, és bár próbáltam nem haragudni rá, és csak a szép dolgokra emlékezni, nem tudom ezt félretenni, mert nagyon bosszant, hogy visszaélt a bizalmammal, és amikor már túl kellemetlen volt a helyzet, akkor ki lettem dobva a kukába, mint valamilyen lejárt szavatosságú termék.


Szóval jól teszem-e szerintetek, hogy így állok hozzá? Össze kellett vele futnom, néhány dolog miatt. A szükségeseken kívül nem is mondtam többet, utána rögtön le is tiltottam mindenhol, pedig úgy rákérdeztem volna, hogy legalább mi van vele. Emiatt most bűntudatom van, mert én nem akarom megnehezíteni a helyzetet, de ha ő hónapokon át képes volt rá, hogy egy nyomorult szót se szóljon róla, akkor én miért mondanék most bármit is? Miért most kérdezi meg, hogy mi van velem, amikor pontosan tudja, hogy mit tett? Régen mindent meg tudtunk beszélni, és ez hiányzik a legjobban. Viszont szerintem ő azóta is vígan éli az életét, nem hiszem, hogy olyan sokat gondolkodna ezen. Kissé nehéz összeegyeztetni az érzéseimet az elveimmel, és mocskosul kivagyok miatta, mert nem vagyok az a bosszúálló típus, de most akkorát csalódtam, mint előtte talán soha. Mit tegyek?


2019. szept. 19. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mit tegyel?

az ex-el kapcsolatban semmit

kezdj uj hobbit, ismerkedj, foglald le magad, menj kondizni

akarmi

de az exet felejtsd el, torolj mindent vele kapcs, uzenetek, fb, insta, akarmi

meg a szamat is torold a telobol

nagyon kegyetlen amit csinalt veled, de vissza mar nem tudod csinalni, ugyhogy tanulj belole, ha most meg nem is latod at, hogy mi a tanulsag, idovel majd rajossz

gyaszold par napig, nyalogasd a sebeket (a szakitas olyan mint a gyasz, egy procedura, amit at kell elni)

de par napnal (max 1 hetnel) tovabb ne vesztegesd ra az idodet, mert nem erdemli meg

2019. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Diazepam ***** válasza:
100%
Azért így csinálta mert így izgalmas volt. Ha korrekten elhagy és összejön valakivel az uncsi neki. Nem értékelt téged, nem tisztelt. Majd idővel megtudja, hogy mit is jelentenek ezek a dolgok. Neked ezen már felesleges gondolkodnod.
2019. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Le kell ezt zárni, ennyi volt. Tudom ez valakinek nehéz főleg a helyzetedben, hogy tudomásodra jutott, hogy csalnak az kicsit azért kinyitja az emberben a bicskát az tuti és másképp látja a dolgokat, mint akit nem csaltak meg csak elhagytak vagy ő elhagyott mást ez mind-mind más helyzeteket idéz elő. Bár nekem ilyen nem volt , hogy megcsaltak, de szakításaim voltak és nekem ott abban a pillanatban megszűnt örökre az illető, ha én szakítottam akkor is és ha velem akkor is. Én abban a pillanatban elengedtem, mindig a dolgot nem rágódtam rajta és soha egy ex-emmel sem akartam jóban lenni, mert nem kell egy ex-szel sem jóban lenni, minek azért, hogy egyszer, majd elcsessze az életed a jövőben? Soha ne foglalkozz olyan emberrel, aki csak egyszer is megemlíti az ex-szét bármilyen kontextusban! Te is próbáld meg elenfgedni a történetet, nézd úgy a dolgot, mintha soha nem is létezett volna az illető még köszönni se kell neki, mert minek? Nem kell jópofizni, beszélgetni egy ex-szel, mert miről meg minek? Vége és kész.
2019. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb bosszú és egyben megoldás :a közöny.

Amikor meglátod, elfordítod a fejed. Úgy teszel, mintha levegőnek néznéd. Legyen mosoly az arcodon, előtte nem kell kimutatnod, mennyire fáj! Tudom, elég nehéz így tenni, de csak így léphetsz túl rajta. Nem érdemli meg a sok bánkódást, agyalást.

2019. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Jól esnek, még akkor is, ha csak névtelenül egy fórumon beszélgetünk. Nem nagyon tudom ezeket megbeszélni senkivel. Én is azon vagyok, hogy hamar túltegyem magam rajta, csak elég nehéz, mert úgy 10 éve kb. egy közegben mozogtunk, ami azért nem olyan kevés idő szerintem. Ahogy mondtam, nem is az a része tesz dühössé, hogy vége a kapcsolatnak, mert ha már nem kölcsönös, akkor az nem működőképes, annyira önző nem vagyok, hogy foggal körömmel ragaszkodjak hozzá, csak azért mert nekem jó. Ha így is lenne, legfeljebb szomorú lennék egy ideig. De ezzel a húzásával egy barátomat is elvesztettem, akire egykor tényleg számíthattam. Szerintem azért mindennek van egy határa, hogy legalább méltányosan járjunk el a másikkal. Én legalább is ha beleszerettem volna valaki másba, biztosan nem mentem volna addig bele, amíg még tart az előző. De ahogy írtátok is, lehet, hogy neki így volt izgalmas.
2019. szept. 19. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják liánozásnak!Hidd el,hogy sajnos a mai nők nagy rèsze ezt ugyan így csinálja,legyen az egy több éves együtt járás vagy akár házasság.

Én is a tettei alapján minősítem az embereket,nem számít,hogy mit mondanak.

Abban viszont ne legyél biztos,hogy nem feküdtek le,mert egy nő ritkán dobja el a régi kapcsolatát addig,amíg nem próbálja ki az újat.Ezt az őszinte nők szokták mondani.

Sajnálom a történteket,hidd el nem csak te jártál már így, hanem nagyon sokan(én is) és bár tényleg nehéz feldolgozni,de nem tehetsz mást.

Ezek után te is fogsz változni,nem adsz bizalmat olyan könnyen,de próbáld meg nem túlságosan rávetíteni a következő kapcsolatokra a bizalmatlanságot.

2019. szept. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!