Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehetséges az,hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az,hogy egy feleség ezt nem veszi észre?

Figyelt kérdés

Ha éveken keresztül van a férjének egy szexkapcsolata. Nem veszi észre, de hogy a frncba nem?

A női megérzese sem súg neki valamit mikor haza megy a drága férj és éppen előtte dugott vagy csókolozott egy idegen nővel? Lehetetlennek tartom,hogy kicsit is ne érezzen rá főképp éveken át tartó viszonyra. Vagy komolyan vannak ilyen elfogult szerelmes feleségek akiknek tényleg nincs csöppnyi eszuk sem?


2020. nov. 12. 21:52
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Valószínűleg több esetben az állhat fent, amit az egyik válaszoló írt. A férj minden nyámnyila szöveggel bombázza, teljesíti minden akaratát,akaratán kívül is elmondja neki akár egy nap többször is mennyire szereti és így drágám úgy drágám stb dolgok. Tehát így a feleségnek megsem fordul a fejében mi megy a háttérben. A férj meg valszeg okos és tudja,ha mindezeket a "kamu" dumcsikat elhanyagolná mindjárt észrevehetőbb lenne az egész. Így azt a látszatot kelti, hogy szereti a feleséget és törődik is vele így a feleség szíve vágya megnyugodhat. Ám azon mégiscsak kiakadok, ha mégis minden hétvégén a férj hajnalok hajnalán esik haza olyankor is beválnak a nyálas dumák? "Drágám csak itt és itt voltam tudod,hogy szeretlek nyugodj meg." Oké egyszer kétszer még hihető is de éveken át? Tehát nem értem, hogy lehetnek ekkora hülye nők? Ennyire elvan előttük húzva az a bizonyos függöny?
2020. nov. 14. 23:24
 22/30 anonim ***** válasza:
Mit érdekel az téged kérdező???
2020. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért érdekli a kérdezőt, mert feltette ezt a kérdést! Komolyan, ilyet kérdezni. Egy kérdezős fórum oldalon...
2020. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Az okos férj nem hajnalok hajnalán megy haza. Hanem minden éjszakát otthon tölt. Ugyanígy a másik oldal. "Jó kislány időben lefekszik, hogy hamar hazaérjen." Hogy hogyan lehet megoldani: kötetlenebb munkaidő, van kert, hétvégi ház ahova a férj kiszokott járni dolgozni, esetleg a nőnek van helye ahol lehetnek. Fantázia azért kell hozzá.
2020. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk úgy hogy a nő is éli a saját életét, építi a karrierét és nem napi szinten szexelnek. Nekem volt szeretőm, szerintem a exemnek is voltak alkalmi kapcsolatai, de soha nem veszekedtünk emiatt. Egyszer egy baráti kerti partin az egyik "barátnő" elszólta magát, hogy nem együtt voltak wellness-ezni a múlt héten, pedig én úgy tudtam. Nem csináltam belőle balhét, pontosan tudtam mikor volt másik férfivel az exem, mert éreztem a viselkedésén. Szerintem nálam az nem volt érezhető és soha nem csináltam olyat, hogy a szeretőmtől haza mentem, inkább elmentem sportolni hogy kieresszem a gőzt és megnyugodjak.

Sokan megkérdezik hogy miért nem szakítasz azonnal és keresel mást? A válasz egyszerű, mert nem akarok lekukázni az életedet, nem akarsz rosszabb körülmények között élni, és ha emberileg nincs probléma a partnereddel, nem veszekedtek, igénylitek egymás társaságát, akkor a szex csak egyfajta sport amit egy másik emberrel gyakorolsz.

2020. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Utolsó, mert gyáva féreg vagy szakítani. Jobb a biztos pont mert van aki mossa a szaros gatyáid ,mert egyedül életképtelen lennél csak ,ezért nem szakítasz ugye??!!
2020. nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
25 ezt hívják szánalmasnak amikor a másikon akarsz jobb életet élni ,egyedül egy hulladék lennél...
2020. nov. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
26-os.27-es. Vegyétek már be a bogyótokat. "Mossa a szaros gatyáit". 25 éve élek házasságban, sosem volt még a férjemnek szaros a gatyája. "egyedül életképtelen lennél". Én még csak azt a változatot hallottam, hogy a nő, a feleség ragaszkodik foggal-körömmel a közös kasszához, meg hogy minden közös kell, hogy legyen a házasságban. A helyzet az, a házasságok többségében a férfi tesz le többet /-Persze vannak kivételek -/ Sok év után leginkább a férfi munkája a közös vagyon. A 25-ös válaszolót még azért sem kell savazni, mert leírta az asszony ugyanúgy félrement mint Ő.
2020. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok ez aztán a szép házasság. Ezért vagyok inkább egyedül. Ennek így mi értelme?
2020. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Egyedül se jobb,valahogy ilyen képmutató a világ.
2020. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!