Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehetséges az,hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az,hogy egy feleség ezt nem veszi észre?

Figyelt kérdés

Ha éveken keresztül van a férjének egy szexkapcsolata. Nem veszi észre, de hogy a frncba nem?

A női megérzese sem súg neki valamit mikor haza megy a drága férj és éppen előtte dugott vagy csókolozott egy idegen nővel? Lehetetlennek tartom,hogy kicsit is ne érezzen rá főképp éveken át tartó viszonyra. Vagy komolyan vannak ilyen elfogult szerelmes feleségek akiknek tényleg nincs csöppnyi eszuk sem?


2020. nov. 12. 21:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt akartam kérdezni?

Talán a reménykedő szerető?

Amúgy én sem vettem észre,mert semmi jele nem volt. Naponta elmondta,hogy szeret,úgy is bánt velem. Gyereket akart,sikerült,boldog volt.

Megoldotta amíg én dolgoztam.

Aztán mikor kiderült,megkérdezte a csaj,hogy nem vettem észre. Ledöbbent az igazság hallatán.

Neki végig azt hazudta,utál engem,csak "véletlenül" estem teherbe. (Napi 3* szex..tűnk,hogy legyen baba,és ő akarta jobban,nem én) Állandóan veszekszünk( nem) nem főzök (imádok főzni) stb.

Otthon meg engem dicsért folyamatosan.

Nekem a csajrol mondta milyen ronda. (Egyszer rákérdeztem ki ő.)

Erről ennyit

2020. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó vagyok másfél évig tartott nekik. A csaj is férjnél van.
2020. nov. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
73%
Sajnálom 12,látod utána meg itt kérdés,hogy lehet ilyen liba valaki.Mert úgy gondolja ő nincs átverve.
2020. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk már 7éve tart kb. Mindig hozzám jön a feleség férje. Egyszer sem bukott még le. Az meg olyan hülye hogy 7éve semmit nem vesz észre..
2020. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Bocsi hogy másról beszélek, de egy valamire kíváncsi lennék így nőként!


Neked ez így megfelelő? Komolyan 7 éve egy másodrangú-nak lenni? Jó így neked? El nem tudom képzelni milyen érzés lehet, hogy egy elkötelezett férfi engem arra használjon, mint egy qvát, utána haza megy a feleségéhez, és előadja teszem azt a minta férj szerepet...

Ugyanakkor szerintem ez a feleségnek sem jó, úgy általánosságban elmondható ő is meg van alázva valahol...

2020. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem aláz meg én csak a dugásra használom
2020. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Jah, értem. Ha így jól érzed magad akkor oké.
2020. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Én mellete azt csinálok amit akarok
2020. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Én olyanról tudok, hogy a férfi annyira elkényezteti az asszonyt, hogy az - ha mondanák neki sem hinné el - hogy a férje megcsalja. Sok szex, hétvégi kirándulások, minden az asszony igénye szerint. Munka után érte megy, figyelmesség, törődés, szex. Úgy bánik az asszonnyal, hogy az a világ legjobb nőjének érezheti magát, akibe még sok év után is szerelmes a férje. Biztos az is! csak hát mellette azért a munkatársnő "Katit" is szereti. Csak másképp! Szerelmes típus, aki imádja a női nemet. Simán belefér az életébe 2 nő. És a feleséget egy picit sem lehet hibáztatni, hogy semmit nem vesz észre.
2020. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
A férj már két éve csalja a feleségét, mivel a nő megszűnt feleségnek lenni, csak anya lett a szülés után. Korábban is más városban dolgozott heti több napot, akkor szállodában lakott, most a szeretőnél lakik ilyenkor. Én sem tudom felfogni, hogy egy két éve tartó viszonyt hogy nem vesz észre a feleség. Mondjuk, a férj véleménye az, hogy az anyagiak miatt. Azt nem tudni hogy a feleségnek van-e valakije, bár nem valószínű, otthon van két gyerekkel.
2020. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!