Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehetséges az,hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az,hogy egy feleség ezt nem veszi észre?

Figyelt kérdés

Ha éveken keresztül van a férjének egy szexkapcsolata. Nem veszi észre, de hogy a frncba nem?

A női megérzese sem súg neki valamit mikor haza megy a drága férj és éppen előtte dugott vagy csókolozott egy idegen nővel? Lehetetlennek tartom,hogy kicsit is ne érezzen rá főképp éveken át tartó viszonyra. Vagy komolyan vannak ilyen elfogult szerelmes feleségek akiknek tényleg nincs csöppnyi eszuk sem?


2020. nov. 12. 21:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem tudják, csak elnézik a férjüknek
2020. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
14%
Úgyhogy ostobák. Nincs hova menniük a gyerekkel
2020. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
30%

Biztos, hogy nem elfogult és szerelmes.

Honnan tudod, hogy nem csalja-e ő is a férjért?

2020. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Lehet ezt ügyesen csinálni, meg valószínűleg már nem a nagy szerelem időszakában történik, lehet, hogy jól is jön, ha 1 órával később ér haza, úgy sem hiányzik otthon.
2020. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
Tudják, csak maguknak sem mérik bevallani.
2020. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Kincső4 ***** válasza:
89%
Olyan nincs. Észre veszi csak nem akar tudomást venni róla.
2020. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
24%

Erre a kérdésre én is keresem a választ, egyszerűen nem értem!

Tudok olyan férjről aki egyszerre 3, igen azaz három szeretőt tartott a felesége mellett. Biztos vagyok benne hogy még a mai napig is csinálja a pali.

És nekik is van egy kis gyerekük otthon ráadásul. Valahogy nem tudom felfogni hogy ezt hogy nem veszi észre, én is ezen gondolkodtam sokat.

2020. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg túl natív. Olyan is lehet, hogy ő nem akar szexelni. Így nem törődik, hogy az ura hova jár.
2020. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Lehet néhány nő tényleg annyira naív hogy elhiszi a férjének hogy:


"munka ügyben elmegyek pár napra, horgászni mentem pár napra" stb...

Nem tudom még mit szoktak hazudni ezen kívül a pasik ilyen téren.


Lehet, hogy a nő, tényleg annyira marha (már elnézést) hogy el is hiszi, a drága kicsi férje horgászni megy, 4 napig, a hidegben...

2020. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%
Te ki vagy ebben a történetben?
2020. nov. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!