Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rámhajtott a barátom haverja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámhajtott a barátom haverja és ígyis jóba vannak?

Figyelt kérdés
Barátom haverja fel akart szedni a háta mögött, és ezt barátom is tudja, de ugyanúgy pajtiznak a sráccal. Ez azért van mert nem szeret engem eléggé a barátom, nem féltékeny? Én személy szerint kizárnám az életemből az ilyen haveromat, mivel szeretem a barátom és félnék hogy elveszítem.
2020. nov. 9. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom,hogy a barátod mennyire szeret ezt nem tudom megválaszolni.

De én sem barátkoznék tovább azzal a haverommal aki le akarta csapni a kezemről a barátnőm.

2020. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Lehet, hogy meg tudták normálisan beszélni. Az meg hogy nem féltékeny azt jelenti, hogy bízik benned, te szerencsétlen, örülj neki.
2020. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán megbeszélték,hogy próbálkozzon be nálad,hogy te hogyan reagálsz.Nem állithatom ezt bíztosra,de történt már ilyen is
2020. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Hát én a helyedben ennek tuti utánajárnék mert mi itt gyárthatjuk a lehetséges magyarázatokat. Mint láthatod van aki szerint nagyon jó dolog van mögötte de szerinted meg egy nagyon rossz - én személy szerint a te verziódra gondoltam először. Szakítóok lenne nálam ha ez beigazolódna.
2020. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem tartja vetélytársnak, rendben van az önbecsülése.

Lehet, hogy csak haverok, nem barátok és nem veszi a lelkére.

Lehet, hogy megbízik benned annyira, hogy nem stresszel ezen.

Lehet fontosabb a barát, mint te.

Lehet, hogy nem gondolja komolyan veled.


Szerintem ezek közül valmelyik.

2020. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is történt ilyen, 2 szer is. De férjem konfliktuskerülő.Én elmondtam neki, ő regisztràlta. De nem romlott meg a viszony a baràtaival, szerintem ugy van vele az ō gondjuk, es valahol büszke rám. Bennem meg megbizik.

Szòval ilyen is van. Persze nőként én is több reakciot vartam volna!

2020. nov. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A feleségemet is és volt mikor a régebbi barátnőmet is teszteltük a haverommal.Ő is nagyon jó pasi.Mind nemet mondott egy kivételével.Ez az egy rögtön belement,sőt kettőnkkel partiba és mindent megengedett.10 pontos volt a csajszi kinézetre és sexben.Ekkor még friss volt a partissal a kapcsolatunk. Nem volt szerelem még,csak kedveltem.Ez is rögtön elmúlt ekkor.Jó párszor hármasban csináltuk,majd mikor ráuntunk,akkor szépen megbeszéltem vele a szakítást,de ezzel megindokolva.Nem volt sírás-rívás és a csaj megértően tiplizett.

Volt olyan is,hogy az új barátnőm később elkezdett dugni a volt pasijával is,aki egy másik haverom volt.Ketten jártunk hozzá.A csaj nem tudta,hogy nekem elmondta a haverom.Isteni alakja volt és ez a csajszi is mindenben benne volt.Esténként dugások,reggel pedig arra ébredtem,hogy a farkamat cumizza még el nem élvezek.Vele sem lett komoly a kapcsolat a hűtlensége miatt,de ürítésre kihasználtam.

Egyik haverommal sem szakítottam ez miatt,mert könnyű Katát táncba vinni ,ha ő is akarja.

2020. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasid engedélyt adott neki, hogy megdugjon téged.
2020. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!