Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal majdnem 2 éve együtt vagyunk boldog párkapcsolatban. Pár napja kiderült egy beszélgetésünk során, hogy a kapcsolatunk elején (kb. 1-2 hete voltunk akkor még csak együtt) csókolózott egy lánnyal részegen egy buliban. Félt elmondani, majd kb 1 évre rá láttam egy erről szóló üzenetet egyik barátjával, rákérdeztem, hogy mi történt azon a bulin anno, de hazudott. Aztán most elmondta. Hatalmasat csalódtam benne, főképp inkább azért, mert nem mondta el anno és még hazudott is róla. Maga a csók is nyilván zavar, mert megbeszéltük már nagyon sokszor, hogy a 1 megcsalás és vége, és ezzel mindketten egyetértettünk. Viszont még nagyon az elején voltunk a kapcsolatunknak. Nem szeretném elhagyni, mert nagyon szeretem, és tudom, hogy ő is engem, de nem tudom, hogy meg tudok-e benne bízni ezek után újra. Tudom, hogy nagyon megbánta, és hogy azóta semmi ilyesmit nem csinált, de ilyenkor azért picit már benne van az emberben a kétely. Akármennyire is szeretnék 100%-ig megbízni benne, félek, hogy ez mindig bennem lesz, és bizalom nélkül pedig semmi értelme egy kapcsolatnak. Hogyan tudnék ezen továbblépni? Vagy mit kéne tennem ebben a helyzetben?

22/L


2020. nov. 9. 09:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen sunyi alakoknál esélyes, hogy van még, amiről nem tudsz. Erről se tudnál, ha nem bukott volna le.
2020. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11-es, és igazad lett sajnos..
2022. máj. 19. 05:41
 13/13 anonim ***** válasza:
😯 mi történt?
2022. máj. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!