Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal majdnem 2 éve együtt vagyunk boldog párkapcsolatban. Pár napja kiderült egy beszélgetésünk során, hogy a kapcsolatunk elején (kb. 1-2 hete voltunk akkor még csak együtt) csókolózott egy lánnyal részegen egy buliban. Félt elmondani, majd kb 1 évre rá láttam egy erről szóló üzenetet egyik barátjával, rákérdeztem, hogy mi történt azon a bulin anno, de hazudott. Aztán most elmondta. Hatalmasat csalódtam benne, főképp inkább azért, mert nem mondta el anno és még hazudott is róla. Maga a csók is nyilván zavar, mert megbeszéltük már nagyon sokszor, hogy a 1 megcsalás és vége, és ezzel mindketten egyetértettünk. Viszont még nagyon az elején voltunk a kapcsolatunknak. Nem szeretném elhagyni, mert nagyon szeretem, és tudom, hogy ő is engem, de nem tudom, hogy meg tudok-e benne bízni ezek után újra. Tudom, hogy nagyon megbánta, és hogy azóta semmi ilyesmit nem csinált, de ilyenkor azért picit már benne van az emberben a kétely. Akármennyire is szeretnék 100%-ig megbízni benne, félek, hogy ez mindig bennem lesz, és bizalom nélkül pedig semmi értelme egy kapcsolatnak. Hogyan tudnék ezen továbblépni? Vagy mit kéne tennem ebben a helyzetben?

22/L


2020. nov. 9. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ahol volt egy lehet több is
2020. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha azután nem történt több ilyen én túllépnék rajta.Tényleg még nagyon az elején volt.
2020. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Reszeg volt es valiszinuleg meg nem alakult ki benne a "kapcsolatban vagyok" erzes.

Velhetoleg masnap mar tisztabban latott es atgondolta a tortenteket, majd belatta, hogy mivel meg nagyon az elejen jartok, valoszinuleg nyomban elhagynad, igy a lapitas mellett dontott. Azert meg tudom it erteni, valoszinuleg tiszta fejjel mar tudta, hogy veled komoly szandekai vannak es nem szeretne elvesziteni a lehetoseget, amit toled kapott.

En nem szakitanek, hanem steoen atbestelnem vele a tortenteket es ottnyomban le is zarnam a temat. Ne cseszegesd ezzel a tovabbiakban, mert akkor renyleg szakitani fogtok. En amugy 1-2 het utan meg nem mondanam azt, hogy kapcsolatrol van szo..ez nem azt jelenti, hogy "szabad a vasar", de ez esetben enyhito korulmeny.

2020. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom, hogy nagyon az elején történt, de mielőtt kimondtuk, hogy együtt vagyunk még volt egy 1-másfél hónap beszélgetős/ismerkedős/randizós szakaszunk, és én már abban az időszakban is elutasítottam más fiúkat. És ha arra gondolok, hogy Ő, a már együtt lévős szakaszban csinálta ezt görcsbe rándul a gyomrom.
2020. nov. 9. 09:23
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Egy 2 évvel ezelőtti részeg csóknak nincs jelentősége jelen időben. Ha minden rendben a kapcsolatotokkal kár ebből ügyet csinálni.
2020. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

Jártam hasonlóan, és ez enyhe kifejezés.. bár nálunk fél év után derült ki, elmondta.

Nem mondom, hogy könnyű volt, de túlléptem. Mondjuk tény, hogy tett is érte, hogy sikerüljön. 8 éve vagyunk együtt.

2020. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%

Elhiszem hogy fáj ez neked és nehezen teszed túl magad rajta, teljesen érthető. De elmesélek egy történetet ami talán segít neked.

A nővéremékkel pont ugyanez történt. Már kb 1-2 éve voltak együtt amikor kiderült, hogy a párja megcsalta egy másik lánnyal a kapcsolatuk első vagy második hetében. A nővérem teljesen összetörött, el akarta volna hagyni annyira fájt neki, de a párja mindent megtett hogy megbocsásson neki. Végül együtt maradtak, mert annyira szerették egymást hogy túl akartak lépni ezen kettőjük miatt. Aztán ez a dolog kicsit átment abba, hogy a nővérem szinte mindent tiltott a párjától, nem maradhatott a haverjaival iszogatni ha ő nem volt ott, megmondta neki hogy mit csináljon, pontosan mikor érjen haza stb. De egyébként a párja is ezt csinálja a nővéremmel, igaz, enyhült ez a dolog valamennyire köztük az elmúlt években, de a mai napig érzem rajtuk hogy féltik egymást és nem nagyon mennek sehova egymás nélkül.

Már 7 éve vannak együtt és ebből 2 éve már házasok is, tehát ha nagyon akarja 2 ember egymást, akkor bármi van, azon szerintem együtt túl tudnak jutni. Nővérem párja mindent megtett hogy visszakapja őt, a nővérem pedig megbocsátott neki és többé nem hánytorgatta fel.

Szóval a ti kapcsolatotokat is az mentheti meg, ha a te párod is mindent megtesz azért hogy megbocsáss neki és vele maradj, és ha te is képes vagy ezt félre tenni és megbocsátani neki. Ez csak akkor működhet. Nővéremék is boldogok, nem volt azóta még csak hasonló sem, évek múltán is szeretik egymást és jól megvannak.


De ha kettőtök között is megvan ami köztük megvolt hogy együtt maradhassanak, akkor azért azt ti ne kövessétek el, hogy korlátozni kezditek a másikat, mert annak nem lesz mindig jó vége. Náluk sikeresen megmaradt így is, de a bizalom sajnos a mai napig rezeg néha köztük, ami miatt korlátozzák egymást.


Te próbálj meg megbocsátani a párodnak, a párod meg tegyen meg mindent hogy újra bízz benne, idővel minden jobb lesz ha szeretitek egymást.

2020. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Én azt nem értem hogy mi jött rá hogy most elmondta. Ilyet nem csinálunk.. mondanám hogy ez semmiség, szerintem az és én túllépnék rajta, de ha te nem tudsz akkor hiába mondom. Mindenkinek vannak titkai, kinek kisebbek kinek nagyobbak, de ne bántsuk a másikat feleslegesen.
2020. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Én nem vagyok ilyen elnéző, bennem megtörne minden. Leszarom, hogy akkor történt, nem mentség.
2020. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha már 1-2 hete együtt voltatok akkor az már megcsalásnak számit.De ha csak ismerkedés volt még csak akkor még nem megcsalás csak ha már egy pár voltatok.De ha már valaki kapcsolatba van akkor nem megy félre 1x sem vagy akkor inkább még élje ki magát aztán ha kiélte akkor menyen kapcsolatba addig meg még ne
2020. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!