Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tovább? Véleményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Véleményeket szeretnék kérni, jelenleg döntésképtelen vagyok. A munkahelyemen megismertem valakit, akivel szinte az első pillanattól kezdve nagyon erős vonzalom alakult ki. Ez az érzés hamarosan szerelemmé nőtte ki magát.

Figyelt kérdés
Szellemi síkon is egymás tükörképei vagyunk. Összenőttünk szinte. De neki van barátnője, és láttam, hogy mennyire szenved ettől a helyzettől. Megkértem, hogy döntsön. Megbeszélte a barátnőjével a dolgot, és a kapcsolat megjavítása mellett döntöttek. Viszont engem arra kért, ne váltsak munkahelyet, mert nem akar elveszíteni, még így se, hogy nem lehet köztünk több. De ezt, hogy lehet így folytatni? Mindennap együtt lenni valakivel, akiért megszakad a szívem... Ő, hogy tud korlátokat felhúzni azok után, hogy ilyen érzései vannak irántam? Van értelme maradnom?

2020. okt. 25. 07:47
1 2 3 4
 31/40 Noren1989 ***** válasza:
79%
#30, minden döntést, felelősséget àttolt erre a két nőre, szerinted mennyire érezheti rosszul magàt a kis DonJuan?
2020. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Ja ezt a félelem dolgot megértem, én is tönkrementem egyszer már, azóta is vannak problémáim az egészségemmel. És tulajdonképpen abban a helyzetben vagyok, mint a férfi nálatok. Igaz én nő vagyok, de én tudod mit akartam? Hogy a másik férfi, akibe beleszerettem, 1000%-ig biztos legyen, mert én sem akarok újra tönkremenni. Én is ugyanígy vagyok a párommal, szeretem, de nincs szerelem. Szóval lehet, hogy ha eléred nála, hogy biztosnak érezze a dolgot veled, akkor veled maradna.. De mondjuk ha ennyire instabil lelkileg, az nem jó..
2020. okt. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nem ennyire egyszerű a képlet, hogy homokba dugjuk a fejünket, és minden megy tovább, mintha semmi se történt volna. Ez az érzés nem egy fellángolás sajnos, még mocskosul sok ideig eltarthat, és mindketten szenvedünk. Vagy lépünk valamit.
2020. okt. 25. 10:06
 34/40 A kérdező kommentje:
Párkapcsolati téren kissé tapasztaltabb vagyok tőle. Ő tényleg reménykedik abba, hogy működik az "előzmények visszaállítása". Főleg így, hogy még nem is találkoztunk személyesen a nagy döntés óta, csak leírta a fejleményeket.
2020. okt. 25. 10:12
 35/40 Salilala ***** válasza:
75%
Hát... ez így (normálisan) nem mehet tovább. Mindenképp neki kell lépnie. Vagy kilép a munkahelyről, vagy téged választ, mert ez a semleges sz*r semmit sem visz előre, csak szenvedtek (főleg te) és ha egy normális emberről van szó, akkor tudnia kéne, hogy ezt nem szabad csinálnia veled.
2020. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Van rá esély, hogy most a távolság megmutatja neki, hogy mennyire vagyok fontos? Nem fogom keresni ez alatt az egy hét alatt, ezt megfogadtam.
2020. okt. 25. 10:36
 37/40 Noren1989 ***** válasza:
100%

1 a húszhoz, kb.


Szerintem addig próbàld magad lekötni és nem kattogni ezen.

2020. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Igaz eltelt már egy év,mi újság azóta kérdező?
2021. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Minden megoldódott.
2021. dec. 11. 07:06
 40/40 Noren1989 ***** válasza:
Noo,mesélj!
2021. dec. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!