Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tovább? Véleményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Véleményeket szeretnék kérni, jelenleg döntésképtelen vagyok. A munkahelyemen megismertem valakit, akivel szinte az első pillanattól kezdve nagyon erős vonzalom alakult ki. Ez az érzés hamarosan szerelemmé nőtte ki magát.

Figyelt kérdés
Szellemi síkon is egymás tükörképei vagyunk. Összenőttünk szinte. De neki van barátnője, és láttam, hogy mennyire szenved ettől a helyzettől. Megkértem, hogy döntsön. Megbeszélte a barátnőjével a dolgot, és a kapcsolat megjavítása mellett döntöttek. Viszont engem arra kért, ne váltsak munkahelyet, mert nem akar elveszíteni, még így se, hogy nem lehet köztünk több. De ezt, hogy lehet így folytatni? Mindennap együtt lenni valakivel, akiért megszakad a szívem... Ő, hogy tud korlátokat felhúzni azok után, hogy ilyen érzései vannak irántam? Van értelme maradnom?

2020. okt. 25. 07:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Pffff ezt akár én is írhattam volna, szinte szóról szóra ebben a helyzetben vagyok. Én nagyon örülnék, ha ő elmenne a cégtől, mert tervezi. Én nem akarok, mert őt leszámítva minden jó, de így, hogy minden nap látom, nagyon rossz... Én most várok, hátha talál mást.. Addig is szenvedek.. De ha a munkahely se lenne az igazi, én lehet, hogy váltanék..
2020. okt. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként a férfiaknak ez sajnos könnyebben megy, nem tudom hogy csinálják.. De neki azért is könnyű, mert ott a barátnője, te csak egy fellángolás voltál, és valószínűleg nem olyan erősek az érzései iranyodba, mint a másik nő felé. Én legalábbis így jártam.
2020. okt. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%

Tehát téged talonba tett, amíg kiderül, hogy sikerül-e a kapcsolatát rendbe tennie, és továbbra is arra akar használni, hogy a rajongásod tuningolja az egóját, a beszélgetéseitek pedig megadja azt a pluszt, ami otthon hiányzik. Közben persze eszedbe se jusson ismerkedni, nehogy neki fájjon....

Ha van egy kis önbecsülésed, akkor SOS keresel másik helyet, és amint tudsz, egyből felmondasz, addig még a folyosón is kerüld el.

2020. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem azt érzi amit te, különben téged választott volna. Ha jó a munkahelyen akkor biztosan nem váltanék. Elég önző dolog amúgy tőle hogy ne menj el mert nem akar elveszíteni... Gondolom azért mert ha mégsem jönnek rendbe a dolgok akkor esetleg jó leszel. Engem ezzel már ki is ábrándított volna.
2020. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Noren1989 ***** válasza:
100%

Fordított helyzetben levő közeli baràtom màr felmondott a melóban.


Nos, a frici nagyon szépen etet. Először is gyanús, h h is alakulhatott ki ez a kvàzi "kapcsolat", ha neki otthon van egy asszonykàja.

2020. okt. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
#3 és #4-nek is igaza van sajnos:(
2020. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%

Ha egyébként szeretném a munkahelyemet, akkor maradnék, de vele beszüntetnék minden olyan kommunikációt, ami nem kifejezetten a munkavégzéssel kapcsolatos.


Adnék magamnak időt, hogy lecsengjenek bennem az érzések iránta, de ha ez nem történne meg kb. fél éven belül, akkor váltanék munkahelyet, ha van rá lehetőségem.


"Viszont engem arra kért, ne váltsak munkahelyet, mert nem akar elveszíteni, még így se, hogy nem lehet köztünk több."


Ő hozott egy döntést a saját életére vonatkozóan, - amiben becsülendő, hogy nem akar kettős játszmát játszani, és a barátnője mellett veled belegabalyodni olyanba, ami túlmutat a mély szimpátia és szellemi összhang kategórián, - neked viszont a saját döntéseidet kell meghoznod, mert a saját életedért, a saját boldogságodért, a saját lelki békédért te vagy a felelős.

2020. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
A fellángolásokat tudom, hogy jól kezeli. Azoknak nem is adott teret az elmúlt 6 évben. Ez más volt. Nem tudott dönteni, így én vettem rá. De már nem reménykedek benne, hogy jól fog alakulni kettőnk közt. A gond csak az, hogy olyan a munkánk, hogy többnyire ketten vagyunk csak benne, úgymond együtt is élünk.
2020. okt. 25. 08:03
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor ha nem akarsz szenvedni, marad a munkahely váltás. Nagyon cuki, hogy nem akar elveszíteni, de ez csak neki jó így, hisz otthon ott a párja, neked kínszenvedés..
2020. okt. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

"A gond csak az, hogy olyan a munkánk, hogy többnyire ketten vagyunk csak benne, úgymond együtt is élünk."


Én írtam az előbb, hogy várnék kb. fél évet, mielőtt munkahelyet váltanék. Ebben az esetben viszont, ha a munkánk jellege miatt nem lehet kellő távolságot tartani tőle, szerintem továbblépnék erről a munkahelyről, amint tudok.


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de nagyon valószínű, hogy neki nem voltak annyira mély érzései irántad, mint neked iránta.

2020. okt. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!