Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tovább? Véleményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Véleményeket szeretnék kérni, jelenleg döntésképtelen vagyok. A munkahelyemen megismertem valakit, akivel szinte az első pillanattól kezdve nagyon erős vonzalom alakult ki. Ez az érzés hamarosan szerelemmé nőtte ki magát.

Figyelt kérdés
Szellemi síkon is egymás tükörképei vagyunk. Összenőttünk szinte. De neki van barátnője, és láttam, hogy mennyire szenved ettől a helyzettől. Megkértem, hogy döntsön. Megbeszélte a barátnőjével a dolgot, és a kapcsolat megjavítása mellett döntöttek. Viszont engem arra kért, ne váltsak munkahelyet, mert nem akar elveszíteni, még így se, hogy nem lehet köztünk több. De ezt, hogy lehet így folytatni? Mindennap együtt lenni valakivel, akiért megszakad a szívem... Ő, hogy tud korlátokat felhúzni azok után, hogy ilyen érzései vannak irántam? Van értelme maradnom?

2020. okt. 25. 07:47
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
7es, sajnos ez már túlmutat az felhozott kategóriákon. Igazából, ezért is szerettem volna választás elé állítani. Mielőtt túllépnénk azt a határt, ahonnét csak nagyon nehéz visszajönni.
2020. okt. 25. 08:15
 12/40 anonim ***** válasza:
93%

Egy óvatlan pillanatban meg fog fektetni téged, mert otthon megint zűrök vannak. Neked meg marad a még keményebb szenvedés.


Pasizz be (mással), vagy lépj ki.

2020. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Edes istenem, ennyire vagy ne legyél. Talonba lettél téve, esetleg kozben nagy szivfajdalmaban megtöm párszor, mikozben ö minden szempontból jól jár. Van talon, aki keszen áll a használatra, de ha epp nem is akarja tömni, akkor is hízik az egoja, hogy te ott epekedsz érte, másik oldalról meg ott a kellemes, állandó megszokott biztonságos kapcsolata is. Ne legyél ennyire hülye.
2020. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Igazából állandó hullámvasút volt ez neki is eddig. Volt, hogy hajnalig beszélgettünk erről, racionális döntések vs érzelmek. A kapcsolata egy igen jól megszerkesztett, racionális alapokon álló kapcsolat, amelyhez tiszta, szépen épülő jövőkép társult. Ami működött is. Eddig.
2020. okt. 25. 08:29
 15/40 A kérdező kommentje:
De igazatok van. Ha engem akarna, lezárta volna a meglévő kapcsolatát. El kezdtem nézni a hirdetéseket, de nagyon nehéz. Több évnyi kínlódás után, egy végtelenül sz.r munkahelyen, ez maga az álmok állása :(
2020. okt. 25. 08:33
 16/40 anonim ***** válasza:
90%
Hát akkor maradj és reménykedj. Persze bármi megtörténhet, lehet, hogy tönkremegy a kapcsolata, és akkor jössz te. Ki tudja. De ha nem, akkor szenvedni fogsz.
2020. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi ez a munkahely ami helyett nem lehet ugyan ilyet találni, max máshol? Egyébként a korrekt úgy lenne ha ő mondana fel és jönne el onnan, de ő inkább beléd rúg még párszor.
2020. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Lehet, csak miatta éreztem kiemelkedően jónak ezt a melót. Miatta szerettem bent lenni.. kedves, figyelmes volt, sok érzelmi pluszt adott, törődést, szeretetet. Nem tudom milyen lesz ezek után. Most mindkettőnknek egy hét szabadság van, ami alatt ő otthon építi a parkapcsolatát, én meg vergődök itt szánalmasan. Félek attól is, milyen lesz egy hét múlva visszamenni..
2020. okt. 25. 09:27
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem érdeklődsz más férfiak felé? Ahelyett, hogy egy vágyálmot kergetnél.
2020. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Mert még nagyon friss a dolog. Konkrétan egy nappal ezelőttig úgy gondoltam, van esély arra, hogy minden jó lesz. Sajnos szeretem.
2020. okt. 25. 09:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!