Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tovább? Véleményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Véleményeket szeretnék kérni, jelenleg döntésképtelen vagyok. A munkahelyemen megismertem valakit, akivel szinte az első pillanattól kezdve nagyon erős vonzalom alakult ki. Ez az érzés hamarosan szerelemmé nőtte ki magát.

Figyelt kérdés
Szellemi síkon is egymás tükörképei vagyunk. Összenőttünk szinte. De neki van barátnője, és láttam, hogy mennyire szenved ettől a helyzettől. Megkértem, hogy döntsön. Megbeszélte a barátnőjével a dolgot, és a kapcsolat megjavítása mellett döntöttek. Viszont engem arra kért, ne váltsak munkahelyet, mert nem akar elveszíteni, még így se, hogy nem lehet köztünk több. De ezt, hogy lehet így folytatni? Mindennap együtt lenni valakivel, akiért megszakad a szívem... Ő, hogy tud korlátokat felhúzni azok után, hogy ilyen érzései vannak irántam? Van értelme maradnom?

2020. okt. 25. 07:47
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
#19 mintha az olyan egyszerű lenne, ez nem olyan, hogy bemész a boltba és leemeled a polcról a neked tetsző pasit.. Nehéz megfelelőt találni, még nehezebb megismerkedni vele, másrészt ha még szereti a munkatársát, akkor végképp nehéz.. Ebben a helyzetben vagyok, azért tudom ennyire.
2020. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
A barátnőt se nagyon értem. Elvileg mindenről tud már, és így belemenni a folytatásba, hogy a párja beavatja abba is, hogy mély érzései vannak irántam és a kapcsolatot nem tudja teljesen felszámolni, hiszen munkatársak vagyunk? Ki érti ezt..
2020. okt. 25. 09:44
 23/40 Noren1989 ***** válasza:
50%

Ez esetben reàlisnak làtom, h az asszonykànak is van még màs a képben,


vagy


annyira szerelmes a faszikàmba, mint te.

2020. okt. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Utóbbi, sajnos. Bármit elnézne neki, csak ne veszítse el.
2020. okt. 25. 09:49
 25/40 anonim ***** válasza:
81%

Igazából meg lehet érteni mindkét felet.

Valószínűleg ellaposodott otthon a kapcsolat, amiről a nő is tehet. A pasi elmondta neki, hogy emiatt megtetszett neki egy munkatársa, a nő meg észbekapott és nem azt csinálja ami manapság trendi, hogy akkor egyből kuka a kapcsolat, hanem ketten igyekeznek megjavítani.

Minden szerető azt hiszi, hogy a pasi kapcsolata rossz, nem szereti az asszonyt, sőt, kín szenvedés minden nap hazamennie hozzá. Aztán mi van a végén? Úgyis a párkapcsolatát választja, mert egyáltalán nem biztos, hogy az a valóság, amit a szeretőjének mond.

2020. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy működik a kapcsolata, csak sosem volt benne szerelem. Nem ez volt a baj. Hanem, hogy szerelmes lett, és nem tudott vele mit kezdeni. Ezért a barátnőjének adta a döntés jogát. Azt mondta 50-50%, és képtelen dönteni, mert abba belepusztul. Ennyi a történet.
2020. okt. 25. 09:55
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Nade ha azt mondod, ott sosem volt szerelem, veled pedig volt..? Akkor nem értem mért nem téged választott..?
2020. okt. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Mert fél. Volt szerelmes, nagyon, elhagyták, a kórházban rakták össze utána. Ezt a kapcsolatot logikai úton rakta össze. Van szeretet, ragszkodás, megszokás, csak nagy érzelmek nincsenek.
2020. okt. 25. 10:00
 29/40 A kérdező kommentje:
Azért is reménykedtem, háha az érzések érnek annyit... tévedtem
2020. okt. 25. 10:01
 30/40 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarom védeni, de rossz lehet azért neki is, a férfinak. Valószínűleg tényleg fontos lettél neki te is, és a párja is fontos. Rossz helyzet, tényleg választania kéne és akkor felmondani akár, ha nem téged választ.
2020. okt. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!