Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás ha van férjem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás ha van férjem, de szerelmes lettem valaki másba és gyereket sem szeretnék már?

Figyelt kérdés

Megcsalásnak számít ha van férjem, de egy munkatársamba szerelmes lettem? Csak munkakapcsolat van köztünk, ebédszünetben szoktunk beszélgetni, mert mindig mellettem foglal helyet. Nagyon szeretem a társaságát és egyszerűen nem tudom kiverni őt a fejemből. Amikor vele vagyok akkor egyszerre vagyok nagyon nyugodt és izgatott is. A kedvesemnél ezt pl SOHA nem éreztem még a kapcsolatunk elején sem. Azthittem ezidáig, hogy őrülten szerelmes vagyok belé és szeretem őt, de ez az érzés nem ér fel azzal amit a munkatársam iránt érzek most már 4 hónapja. Évek óta együtt dolgozunk, de eleinte nem is beszéltünk és kb másfél éve valami megváltozott. Azt mondta szeretné ha elmennénk vacsorázni vagy csinálnánk közös programot munka után. Tudja, hogy van férjem. De azt mondta ez baráti meghívás lenne. Neki jelenleg nincsen senkije, de nagyon vágyik egy komoly párkapcsolatra már.

Nem adtam még választ neki.


Úgy érzem, hogy ez még nem megcsalás ami történt, de a férjem ha ezt megtudná nagyon kiborulna. Nem tudom mi lenne a helyes. Munkahelyet nem fogok váltani nem olyan egyszerű és nem is tartom opciónak,hogy mindenhonnan meneküljek ha valaki akarna tőlem valamit. Viszont attól is tartok, hogy a munkatársam kitartó lesz és próbálkozni fog. Szerintem amúgy kölcsönösek az érzések. Nagyon sokat írogatunk, telefonon hív, vagy SMS-ket küld.


N/27 2 éve vagyunk házasok a férjemmel. Már a babaprojektben is benne vagyunk, de szeretném ha egyenlőre ezt félbehagynánk csak azt sem tudom, hogy milyen komolyabb ürüggyel lehetne. Amióta szerelmes lettem..nem tervezek gyereket,nem akarok. :(


2020. okt. 24. 10:26
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
82%
Meglátszik, ha szerelmes az ember, rá fog jönni a párod. Neki is jobb lenne, ha elhagynád... Én mondtam, hogy olyan nincs, hogy a férjeddel is együtt maradsz, meg boldog is leszel a másik pasival. De ha a fejedbe vetted, hogy nem tágítasz, minek erőltetjük magunkat?
2020. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a :D? Csak szórakozol velünk?
2020. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
63%
Hát vagy fogyatékos ez a legnagyobb öröme, hogy ilyeneket kamuzik, mert egy sz.reletű, vagy pedig még neki áll feljebb, hogy k.rva 🤷‍♀️😂😂😂😂
2020. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%
Azért szerintem ezt gondold át, me hamarkodd el a döntést.
2020. nov. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!