Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás ha van férjem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás ha van férjem, de szerelmes lettem valaki másba és gyereket sem szeretnék már?

Figyelt kérdés

Megcsalásnak számít ha van férjem, de egy munkatársamba szerelmes lettem? Csak munkakapcsolat van köztünk, ebédszünetben szoktunk beszélgetni, mert mindig mellettem foglal helyet. Nagyon szeretem a társaságát és egyszerűen nem tudom kiverni őt a fejemből. Amikor vele vagyok akkor egyszerre vagyok nagyon nyugodt és izgatott is. A kedvesemnél ezt pl SOHA nem éreztem még a kapcsolatunk elején sem. Azthittem ezidáig, hogy őrülten szerelmes vagyok belé és szeretem őt, de ez az érzés nem ér fel azzal amit a munkatársam iránt érzek most már 4 hónapja. Évek óta együtt dolgozunk, de eleinte nem is beszéltünk és kb másfél éve valami megváltozott. Azt mondta szeretné ha elmennénk vacsorázni vagy csinálnánk közös programot munka után. Tudja, hogy van férjem. De azt mondta ez baráti meghívás lenne. Neki jelenleg nincsen senkije, de nagyon vágyik egy komoly párkapcsolatra már.

Nem adtam még választ neki.


Úgy érzem, hogy ez még nem megcsalás ami történt, de a férjem ha ezt megtudná nagyon kiborulna. Nem tudom mi lenne a helyes. Munkahelyet nem fogok váltani nem olyan egyszerű és nem is tartom opciónak,hogy mindenhonnan meneküljek ha valaki akarna tőlem valamit. Viszont attól is tartok, hogy a munkatársam kitartó lesz és próbálkozni fog. Szerintem amúgy kölcsönösek az érzések. Nagyon sokat írogatunk, telefonon hív, vagy SMS-ket küld.


N/27 2 éve vagyunk házasok a férjemmel. Már a babaprojektben is benne vagyunk, de szeretném ha egyenlőre ezt félbehagynánk csak azt sem tudom, hogy milyen komolyabb ürüggyel lehetne. Amióta szerelmes lettem..nem tervezek gyereket,nem akarok. :(


2020. okt. 24. 10:26
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Elválni nem szeretnék amúgy. Vagyis sokat gondolkodom ezen, hogy előre vagy hátra. 7 éve vagyunk együtt és a férjem már 34 éves. Ő nagyon szeretne gyerekeket, családot. Én már nem érzem ezt biztosra, de lehet később meggondolom magam vagy nem úgy alakulnak a dolgok..Nem tudom még mi lesz a munkatársammal. Ha összejövúnk akkor kell mindent átgondolnom.
2020. okt. 24. 10:29
 2/44 anonim ***** válasza:
89%

Ezt hívják liánozásnak. Addig csak csalod a férjed, amíg nem vagy benne biztos, hogy mennyire komoly az új. Akkor akarsz válni, ha az új kiállta a próbát.

Azt is írod, hogy a kolléga szingli, és tudja, hogy házas vagy. Ennek ismeretében te csak hézagtöltőnek kellesz, amíg lesz neki komoly.

A baba projektet fújd le de azonnal! Ekkora katyvaszba pont nem kéne gyereknek születnie. De ezt abban a tudatban, hogy a férjed valószínűleg el is fog válni emiatt. Ő se hülye, hogy ha hirtelen visszatáncolsz, ne kérdezzen rá az okára.

Itt most nem lehet biztonsági játékot kezdeni, és kivárni, hogy kivel mi alakul, és közben hátha nem esel teherbe. Önts tiszta vizet a pohárba minél előbb, mielőtt 3-4 életet teszel tönkre, mert beizgultnál valakire.

2020. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
80%

Igen, megcsalás! Érzelmi. De figyelj csak! Én azt javaslom, gondold azért át. Ha jól működik a kapcsolatod, ne dobd el egy fellángolásért. Ha összejössz a másik féllel, egy idő után vele is ez lesz majd.

A legkorrektebb az lenne, ha őszintén elmondanád a férjednek, hogy kicsit meginogtál a kapcsolatban, mert megtetszett valaki más. Nyilván borzasztó rosszul fog esni neki, de ha őt választod, azt is elmomdhatod neki, hogy te hozzá szeretnél visszatalálni, erre keressetek megoldást!

2020. okt. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
95%
Szerelmes vagy valakibe, de nem akarsz elválni a férjedtől, magyarul szenvednél egy számodra semmilyen kapcsolatban, közben állandóan a másikon járna az eszed? Döntsd el mit akarsz, mert olyan helyzet nincs, hogy a kecske is jóllakik meg a káposzta is megmarad.
2020. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
80%
Végletekig megvetem az olyan embereket, akik nekiállnak nyavalyogni, hogy így szerelmesek, úgy szerelmesek valakibe, azt az illetőt még bátorítják is, de közben "nem akarok elválni", mert egy gyáva nyomor vagy. Erre az a megoldás, kiscsillag, hogy akkor nem válsz el, de nem is kezdesz el másokkal flörtölgetni vagy jól érezni magad. Ott a férjed, nem válsz, persze boldogtalan vagy, de ez igazából senkit nem érdekel. Akkor ez van, de másokat hagyj békén.
2020. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a szerelem nagyon erős és fontos dolog.


Döntsd el mit akarsz.

2020. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Nagyon nehezen esek teherbe már egy ideje próbálkozunk, de semmi. A férjemmel beszéltünk az örökbefogadásról is, de most nem akarok erről beszélni.



Nem vagyok boldogtalan a férjemmel ezt egy szóval sem mondtam. Csak annyit,hogy nem voltam,vagyok szerelmes belé. És erre most jöttem csak rá. Attól még szeretem, de ez inkább csak kötődés. 7 év azért sok idő szerintem.


Igen,addíg nem akarok elválni amíg nem tudom mit akar tőlem a másik vagyis hogy lesz-e egyáltalán belőle valami. Nagyon úgy fest, hogy szeretné ha válnék és együtt lennénk. Beszéltünk már erről meg a férjemről is.

2020. okt. 24. 11:05
 8/44 A kérdező kommentje:
Én szerelmes vagyok és szerintem ez viszonzott is. Azt is hozzáakartam még tenni, hogy a férjem SOHA nem beszélt velem olyan módon és nem éreztem, hogy ennyire oda lenne valaki értem. Hogy tényleg "rajongásig" szeretne és érdekelném őt.
2020. okt. 24. 11:06
 9/44 anonim ***** válasza:
82%

Én nyitott kapcsolatban vagyok és nálam ez sokkal sokkal durvább eset mintha a barátnőm lefeküdne valakivel és egy sima szex lenne.

Ez borzalmasan nagy megcsalás az én olvasatomban, mondom úgy hogy én nyitott kapcsolatban vagyok. 😀

2020. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy nem vagy boldogtalan, de nem azzal vagy együtt, akibe szerelmes vagy. Te magad is írod, hogy a férjeddel sosem éreztél úgy.
2020. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!