Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás ha van férjem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás ha van férjem, de szerelmes lettem valaki másba és gyereket sem szeretnék már?

Figyelt kérdés

Megcsalásnak számít ha van férjem, de egy munkatársamba szerelmes lettem? Csak munkakapcsolat van köztünk, ebédszünetben szoktunk beszélgetni, mert mindig mellettem foglal helyet. Nagyon szeretem a társaságát és egyszerűen nem tudom kiverni őt a fejemből. Amikor vele vagyok akkor egyszerre vagyok nagyon nyugodt és izgatott is. A kedvesemnél ezt pl SOHA nem éreztem még a kapcsolatunk elején sem. Azthittem ezidáig, hogy őrülten szerelmes vagyok belé és szeretem őt, de ez az érzés nem ér fel azzal amit a munkatársam iránt érzek most már 4 hónapja. Évek óta együtt dolgozunk, de eleinte nem is beszéltünk és kb másfél éve valami megváltozott. Azt mondta szeretné ha elmennénk vacsorázni vagy csinálnánk közös programot munka után. Tudja, hogy van férjem. De azt mondta ez baráti meghívás lenne. Neki jelenleg nincsen senkije, de nagyon vágyik egy komoly párkapcsolatra már.

Nem adtam még választ neki.


Úgy érzem, hogy ez még nem megcsalás ami történt, de a férjem ha ezt megtudná nagyon kiborulna. Nem tudom mi lenne a helyes. Munkahelyet nem fogok váltani nem olyan egyszerű és nem is tartom opciónak,hogy mindenhonnan meneküljek ha valaki akarna tőlem valamit. Viszont attól is tartok, hogy a munkatársam kitartó lesz és próbálkozni fog. Szerintem amúgy kölcsönösek az érzések. Nagyon sokat írogatunk, telefonon hív, vagy SMS-ket küld.


N/27 2 éve vagyunk házasok a férjemmel. Már a babaprojektben is benne vagyunk, de szeretném ha egyenlőre ezt félbehagynánk csak azt sem tudom, hogy milyen komolyabb ürüggyel lehetne. Amióta szerelmes lettem..nem tervezek gyereket,nem akarok. :(


2020. okt. 24. 10:26
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Nálam a testiség hamarabb megcsalás és undorító is.


Leszop egy srácot aztán megy haza a pasihoz és utána vele kamatyol? Ez gázabb akkor is szabad..mint hogy szerelmes leszel valakibe. Ezt nem tudom irányítani sajnos, de tudom hogy ez sem helyes.

2020. okt. 24. 11:10
 12/44 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Csak már közös házunk van és együtt vásároltuk. 2 autó, de közös pénzből. Gyerekek tervezése, 7 év kuka és nem is vagyok boldogtalan vele! Egyáltalán nem vagyok mellette boldogtalan. De ha ezzel a férfival kölcsönösek az érzelmek és együtt lehetünk akkor válás lesz. Minél kíméletesebben..szóval nem mondanám el,hogy más valaki miatt!
2020. okt. 24. 11:13
 13/44 anonim ***** válasza:
67%

#11 Hogy lenne gázabbb? Te vagy a gáz, hogy már fejben 100x elárultad a férfit, akinek hűséget hazudsz.

A barátnőm, aki leszop egy csávót és hazajön kamatyolni nem vert át ezzel egy percig sem.

2020. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

#12 ez nem azt jelenti, hogy bármi is kuka. minden történetnek van vége. ez nem azt jelenti, hogy baj volt a történettel.


de amúgy ami nagy kérdés itt, hogyha mégsem jönne össze az újjal, akkor tudnád még így folytatni a férjeddel? akkor nem megint egy szerelemre vágynál?

2020. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Nem lenne akkor gond. A 7 év alatt 1x sem inogtam meg és soha senkivel nem flörtöltem nem beszéltem férfiakkal stb Csak a barátnőim,családom és a férjem. Nekem még férfi ismerőseim sincsenek nagyon.


Ha ez nem jön össze akkor folytatom az életemet tovább és max egy ideig leszek letört..mert olyan embert veszítettem el akibe szerelmes vagyok.

2020. okt. 24. 11:18
 16/44 anonim ***** válasza:
74%
#15 igen, de eddig nem tudtad milyen a szerelem.
2020. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
69%

#15 Fú na ez is nagyon gáz. A fickód helyében én nem akarnék egy ilyen nővel együtt lenni, aki csak várja az alkalmat hogy jöjjön egy jobb akiért elhagyhat.

Mondom én nyitott kapcsolatban vagyok, de ez az igazán undorító amit te csinálsz. Mi csak szórakozunk és jól érezzük magunkat. Nem követünk el ilyen orbitális árulásokat egymás ellen.

2020. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
91%

"Ha kettőt szeretsz, válaszd a másodikat, mert az elsőt nem szereted igazán "


Ha a férjed mellett beleszeretrél valaki másba, nem jó a párkapcsolatod. Elnyomhatod az érzést magadban, de boldogtalan leszel. És ha ez a kaland véget is ér majd, garantáltan újra szerelmes leszel valaki másba. De addigra ott lesz a gyerek, stb. Nem fogsz lépni. Tudom hogy milyen ez, tapasztaltam...

2020. okt. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
65%

Most még csak érzelmi megcsalás, de mégis megcsalás, mert azon töröd a fejed, hogyan lehetne végbevinni.

Sajnálom a férjed, hogy 7 év ismeretség és 2 év házasság után egy pasi levett a lábadról. H a elválsz és vele összekötöd a sorsod - akkor veled nem teszi meg majd ugyanezt??? Ismered öt eléggé? A férjedet már 7 éve ismered. Mennyire jó az emberismereted?

2020. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
49%
#18 szerintem ez baromság. Ilyen vonzalom tökre kialakulhat akkor is, ha jó egy kapcsolat. Egy hét éves kapcsolat mellett egy új inger nagyon erős tud lenni. Szerintem nem ez a kulcs, hanem, hogy mit akar az ember ilyen helyzetben.
2020. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!