Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem,hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem,hogy megcsal a párom,az alábbi jelek miatt?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis meg akar vagy rejteget valamit...nem tudom miért ,de fogta és messengeren kikapcsolta azt,hogy elérhető állapot mutatása kb 2 hete. Azelőtt mindig látható volt,bár akkor is ki-be kapcsolagatta,most viszont végleg. Arra gondoltam azért csinálta,mert a csaj akivel beszél szemrehányta neki,hogy elérhető és nem válaszol,ezért kerülve a konflikust inkább lerejti,plusz azért is mert így tudja kamuzni,ha épp nem velem alszik,hogy jaj lefeküdt közben meg ki tujda meddig csetel..

Akkor a gépén naponta törli az előzményeket és mindent (ezt gondolom korábbi kapcsoaltaiból hozta,hogy kivédhetetlen legyen és más lányokat így buktatott le). Este kiakpcsolaja wifit,de első dolga 6kor ,hogy elfordulva írkáljon rajta,az üzeneti úgy jelennek meg telón,hogy csak azt jelzi ki,hogy kaptál üzit,semmi mást,se név se üzi. Előttem soha nem nyitja meg messengert és semmit.

Őszintén szerintetek ezek nem furcsák?? Nekem nincs rejtegetni valóm szóval jelzi ha elérhető vagyok messegneren,nem törlöm előzményeket mert semmi oylat nem nézek,látható hogy ki írt és mit mert senki olyannal nem beszélek,első dolgom reggel nem a csetlegetés stb...

Hogy deríthetek amúgy így ki bármit is?? Eddig nem igazán gondoltam ilyenre,hogy mással csetel,ez azóta lett bennem ilyen tiszta mióta le is rejti magát onnan. Az több mint furcsa..


2020. szept. 23. 10:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hát a sok negatív vélemény miatt feldühödtem ,felspanoltam magam és ráírtam ... és most ment a vita,hogy mit bizlmatlankodok meg,hogy ő milyen hűséges,tiszta a lelkiismerete balbala... mondtam neki akkor én is ilyen leszek mint ő...rejtek mindent ezerrel aztán ennyi.
2020. szept. 23. 11:47
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyuszicsibe ezek nem voltak negatív vélemények. Csak vannak olyanok, akiknek TELJESEN EGYÉRTELMŰ hogy a pasid valamit titkol és sunnyog. Ennyi.

Amúgy nem raknék ebbe a kapcsolatba túl sok energiát.

2020. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal! Egyértelműen
2020. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Öm.. Az, hogy "a régi kapcsolatai ól hozta", számomra azt jelenti, ugyanott folytatja, ahol abbahagyta.. Veled is ugyanazt, ugyanúgy csinálja, mint az elozovel, a kapcsolatotok is ilyen. Én parom, mimdig titkolozott párjai elol, nem véletlenül.. Ahigy én is az exemnel.. Érdekes.. Ezek megszuntek ahogy szerelmesek lettunk, mert nincs igenyunk hazudozni, titkolozni, csak a masik, a kapcsolatunk fontos, nem a hulyesegek. Sajnalom hogy te nem váltottad ezt ki belőle.
2020. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, ne rejtegess előle semmit, hanem nevess az arcába, és küld el a jó francba.
2020. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves vagy?
2020. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Te magad irtad,hogy a regi kapcsolataiban is ezt csinalta,amikor tobb vasat tartott a tuzben.Szerinted mi valtozott?
2020. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
ha neked ez igy jó kapcsolat,szétcsalnak az tuti naivka....
2020. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én azon előbb fenn lennék akadva, hogy kicsapongó volt előtte. Lehet hogy abba sem hagyta a kicsapongást.

Nekem ezek mind gyanúsnak lennének, de össze sem jönnék egy olyannal akibe nem tudok megbízni.

2020. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%
Érdekes, mert én is és párom is kikapcsoljuk a wifit otthon. Aki fontos az hív telefonon. Nem olvasgatunk egymás telefonjába, soha ne fordult elő, hogy elkértem volna, mert nem bízom benne.
2020. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!