Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem,hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem,hogy megcsal a párom,az alábbi jelek miatt?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis meg akar vagy rejteget valamit...nem tudom miért ,de fogta és messengeren kikapcsolta azt,hogy elérhető állapot mutatása kb 2 hete. Azelőtt mindig látható volt,bár akkor is ki-be kapcsolagatta,most viszont végleg. Arra gondoltam azért csinálta,mert a csaj akivel beszél szemrehányta neki,hogy elérhető és nem válaszol,ezért kerülve a konflikust inkább lerejti,plusz azért is mert így tudja kamuzni,ha épp nem velem alszik,hogy jaj lefeküdt közben meg ki tujda meddig csetel..

Akkor a gépén naponta törli az előzményeket és mindent (ezt gondolom korábbi kapcsoaltaiból hozta,hogy kivédhetetlen legyen és más lányokat így buktatott le). Este kiakpcsolaja wifit,de első dolga 6kor ,hogy elfordulva írkáljon rajta,az üzeneti úgy jelennek meg telón,hogy csak azt jelzi ki,hogy kaptál üzit,semmi mást,se név se üzi. Előttem soha nem nyitja meg messengert és semmit.

Őszintén szerintetek ezek nem furcsák?? Nekem nincs rejtegetni valóm szóval jelzi ha elérhető vagyok messegneren,nem törlöm előzményeket mert semmi oylat nem nézek,látható hogy ki írt és mit mert senki olyannal nem beszélek,első dolgom reggel nem a csetlegetés stb...

Hogy deríthetek amúgy így ki bármit is?? Eddig nem igazán gondoltam ilyenre,hogy mással csetel,ez azóta lett bennem ilyen tiszta mióta le is rejti magát onnan. Az több mint furcsa..


2020. szept. 23. 10:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
És neked ezekből nem teljesen egyértelmű, hanem csak mint lehetőség merül fel?
2020. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1, igen még nem vagyok benne 100%-ig biztos!A legtöbb dolgát már úgy hozta a kapcsoaltba,a lerejtett üziket,este kikapcsolni wifit,reggel válaszolgatni ,előzmények törlése. Minden üzenet törlése stb. Ezeket akkor tanulhatta meg amikor szingli volt és több vasat tartott a tűzben,plusz együttélések lányokkal.

De ezaz elérhető lerejtése újdonság...


Csak mivel deríthetem ki,hogy hazudik vagy sem?? vagy most akkor adjam fel a próbálkozást és bízzak a felsőbb hatalomban,hogy egyszer kidrül? azzal,hogy eszem az ideget és gyanús sokat nem fogok elérni... Nem tudom mi tévő legyek.


Csináljam én is ezt?

2020. szept. 23. 10:13
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de ez a te hibád, hogy veled ezt meg lehet csinálni. Tényleg csak a kikapcsolt messengeren vagy fennakadva? Ez a csávó teljesen hülyére vesz, bár ne haragudj, de ahogy nézem nincs nehéz dolga. Ha konkrétan nem is csalna meg, amit ezek után én nehezen hiszek el, akkor sincs mellette keresni valód, mert ezt egy kapcsolatban nem lehet megcsinálni, amit ő művel. Ez nem kapcsolat. Ne áltasd magad, semmibe vesz. Semmi közöd ehhez az emberhez.
2020. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

3, elmagyaráznád??

Miért most szólnom kellene neki,hogy már megbocsáss nekem az üzeneteidet láthatóra tedd és ne töröld az előzményeket és ne kapcsold ki az állapotod?? Az lenne a normális? Mindneki azt mondja,hogy jaj ne sózljunk bele más dolgába és ne kérdezzük és bízzunk benne.

Most akkor mit rontok én el??

2020. szept. 23. 10:28
 5/23 anonim ***** válasza:
21%

🤣🤣 nálunk senkinek nincsenek kint az értesítések a zárolt képernyőn és sosem olvasgatunk bele a másik dolgába, mert az privát szféra. Nem tudom miért kéne mindent IS megosztani vkivel csak mert a csajom/pasim.

Bízz benne.

2020. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5, köszi ez kicsit megnyugtatott!

De tényleg azt érzem,hogy így aztán bármikor bárkivel lehet akármilyen kapcsoalta,soha nem fogom megtudni!

2020. szept. 23. 10:49
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanazt az energiát, amit most a féltékenységbe ölsz feleslegesen, told bele a kapcsolatotokba - hidd el, megtérül. Biztos lesz - akár vele, akár mással- olyan h vki nem érdemes a bizalmadra, de ettől még igenis nyitni kell a másik felé.
2020. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Neem, ne mondj neki semmit, ne kérdezz tőle semmit. Hadd csináljon, amit akar. Nehogy megijesszed szegénykét még a végén. Ha téged ez megnyugtat, hogy az előző kapcsolataiból hozta a titkolózást, akkor ennyi, nincsen semmi baj. Minden pasi ilyen nőre vágyik, mint te. :)
2020. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egyértelmű a sunyiság. Miért lenne az tök természetes amiket a kérdező leírt?

Kapjatok már a fejetekhez. Igen, vannak olyanok akiket nem zavar ha a párjuk mással csetel vagy ismerkedik.

De a normális emberek nagy része nem ilyen, és szeretne egyedüli résztvevő lenni a kapcsolatban.

Egyértelmű hogy titkol valamit, ez nem is kérdés.

2020. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Kapjunk a fejünkhöz? :D 3 választ írtam, hogy hülye a kérdező, ha ezt tűri.
2020. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!