Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek, mindketten 18 évesek vagyunk, 4 hónapja alkotunk egy párt. Minden rendben van köztünk. Viszont van egy fiú"barátom" (inkább haver, bár sajnos részéről érzelmileg több van a dologban), akivel az utóbbi hetekben viszonylag sokat kommunikáltunk, többször elmentünk sétálni is. A legutóbbi séta végén viszont megölelt a fiú, amit én nem utasítottam vissza. Az egész max. 3 másodpercig tartott, más testi kontakt nem volt. Nagyon lelkifurdalásom van a párom miatt. Szerintetek?
2020. szept. 21. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
De minek jársz egy idiótával? A hatos válaszod alapján a csávó betegesen féltékeny, kár a gőzért. Soha nem értettem hogy képesek páran ilyen nyomikkal lenni.
2020. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%

És meddig fogod bírni ezt a lelki terrort? Megmondom. Addig, amíg eleged nem lesz a féltékenységéből, mert a leírtak alapján lesz még olyan is, hogy egyedül boltba se mehetsz. Főleg oda, ahol férfi eladó van. Vagy addig, amíg el nem kezd verni téged, mert rámertél valakire nézni az utcán.

A te életed, de én inkább vele szakítanék, és összejönnék a másik sráccal. Neked nem furcsa, hogy titokban sétálgatsz vele?

2020. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nincsen lelki terror, mert egyébként tényleg nagyon jóban vagyunk, más gond nem merül fel. Nekem csak az fáj, hogy a régi kapcsolataiban szerzett sebei miatt én szívok, pedig rá sem szolgáltam.
2020. szept. 21. 21:43
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, de kívülről eléggé félreérthető.
2020. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!