Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek, mindketten 18 évesek vagyunk, 4 hónapja alkotunk egy párt. Minden rendben van köztünk. Viszont van egy fiú"barátom" (inkább haver, bár sajnos részéről érzelmileg több van a dologban), akivel az utóbbi hetekben viszonylag sokat kommunikáltunk, többször elmentünk sétálni is. A legutóbbi séta végén viszont megölelt a fiú, amit én nem utasítottam vissza. Az egész max. 3 másodpercig tartott, más testi kontakt nem volt. Nagyon lelkifurdalásom van a párom miatt. Szerintetek?
2020. szept. 21. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Semmi gond nincs ne aggódj ebben a korban a kis 18 éves kis fullos pics**ák kúr**nak össze vissza.

Élvezd az életet! Hajrá!

2020. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért a párod miatt? A másik srác nem tudja kontrollálni az érzéseit, még is hagyod, hogy kitedje magát a közelségnek. Őt sajnáld.
2020. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak haverként tekintesz rá, akkor miért van lelkifurdalásod az ölelés miatt?
2020. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez még nem megcsalás, pedig ebből a szempontból szigorú vagyok. A probléma inkább azzal van, hogy egy másik srác epedezik utánad, te meg nem utasítod el egyértelműen. Én nem vagyok ellene a fiú-lány barátságnak, de ez így nem az, mert ő többet érez. Ha tényleg fontos neked a párod, akkor építsd le egyértelműen ezt a másik pasit. Ha csak haver, akkor simán meg is szakíthatod a kapcsolatot.

A pároddal beszéld meg amit történt, de ennyin nem kéne balhéznia.

2020. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam is arra, hogy a másik sráccal megszakítom a kapcsolatot, hiába beszélgetünk jókat, ha belém szeret, nagyon fog fájni neki. Én semmi esetre sem szeretnék szakítani a párommal, főleg nem másért.
2020. szept. 21. 20:46
 6/14 A kérdező kommentje:
A barátom sajnos iszonyú féltékeny. Előző kapcsolataiban többször megcsalták, és már azon veszekszik velem, ha iskolai jellegű dolgokat beszélek meg fiú szaktársaimmal. Minden fiú ismerősöm lecsekkolja, minden beszélgetésre kíváncsi. Pedig hűséges vagyok, soha nem csaltam meg senkit, eszembe nem jutna a hűtlenség.
2020. szept. 21. 20:48
 7/14 A kérdező kommentje:
Az érzéseim megingathatatlanok a párommal szemben, csak azért van lelkifurdalásom, mert már egy szakmai jellegű beszélgetés is féltékenységet vált ki belőle. Én nem akarok neki rosszat. Ha ezt a dolgot megtudná, hihetetlenül kiborulna.
2020. szept. 21. 20:50
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor azon is kiborulna, hogy te olyan fiúval jársz kettesben sétálni, lelkizni, akiről tudod, hogy beléd van esve.
2020. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez egész biztos. Csírájában kell elfojtani a dolgot, le fogom építeni a fiút, mert ez így sajnos részemről nem etikus sem vele, sem a párommal szemben.
2020. szept. 21. 21:06
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen, megcsalás. Nem az ölelés, hanem az, hogy elmész kettesben sétálni olyan sráccal, akiről tudod, hogy szeret.
2020. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!