Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Reggel mikor felkeltem és kinéztem az ablakon, akkor láttam, hogy egy nő biciklivel az ablakunk előtt áll és láthatóan várakozott. Még a telefonján is megnézte az időt. Mikor észre vett engem, akkor hamar el is ment, gondolom a ház túloldalára, ahol nekünk nincs ablak és nem látom, hogy ott van. Nem volt ismerős nekem ez a nő. Még a környéken sem láttam.Férjem biciklivel jár dolgozni és késésben volt időben és valakinek mindig ír indulás előtt üzenetet. Egyébként busszal járt, csak egyik nap hirtelen kitalálta, hogy neki kell egy bicikli, és azzal fog járni dolgozni. Akkor is mindig küldött valakinek üzenetet.(Spórolásra fogta, azért kellett neki a bicikli)


Direkt nem szóltam semmit sem, mintha nem vettem volna észre, hogy valaki ott várakozik az ablakunk előtt, alatt.Megpróbálom a napokban megfigyelni, hátha megint itt lesz az a nő, mikor a férjem megy dolgozni.


A nő egy nagydarab debella tonna Donna állat. Én nem vagyok elhízva, jó alakom vanvan, még mielőtt ezzel jönnének.



2020. szept. 17. 06:25
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyok "királylány" Típusú ahogy fogalmaztál. Az újítás sem gond nálam .


Sok lány és nő két újjal vagy még anélkül sem nyúl hozzá azt tudom. Nem az első férfi az életemben aki elcsodálkozott azon hogy marokra fogom.... Szóval ezzel sem lehet gond.

2020. szept. 18. 08:12
 22/28 anonim ***** válasza:
32%

Szinte sejtettem higy egy prűd kiralylany a kerdezo.

Remélem megcsal.

2020. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Na beszéltem a férjemmel és megkérdeztem tőle ki volt az a nő biciklivel.


Azt mondta, hogy a szomszéd nő és minden reggel a férjével megy dolgozni. Ők nem éjszakáznak és ezért nem lehet őket látni elmenni este dolgozni, csak reggel.


Ezt az is bizonyítja, hogy ma láttam a nőt és a férjét elmenni biciklivel.


Úgyhogy megnyugodhatok szerencsére. 😅 bár a poharakra nem tudok értelmes magyarázatot.


Azért köszi a válaszokat.

2020. szept. 18. 15:08
 24/28 anonim ***** válasza:

És tényleg a szomszéd nő? Vagy nem ismered a szomszédokat? Lehet, hogy ideje lenne.

A két pohár meg... hát... egyesek mintha drukkolnának, hogy csaljon meg. Lehet, hogy tényleg a szeretőjével kávézott. Mondjuk akkor nagyon hülye, mert épeszű embernek első dolga lett volna elmosni az egyiket, mint árulkodó jelet.

Több jóindulattal és kreativitással más ok is lehetséges.

Például két férfi kávézott. (Tudom, ennek is van olyan olvasata, ami még rosszabb.)

Vagy egyszerűen csak ivott egy kávét, aztán rutinszerűen belerakta a poharat a mosogatóba. Később megint ivott egy kávét, tiszta pohárból, aztán rutinszerűen belerakta a mosogatóba.

Mi lesz, ha egyszer egy micimackómintás poharat találsz a mosogatóban? Csak nem fogod egyből azt gondolni, hogy pedofil?

2020. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Igen, nem ismerem a szomszédokat, mivel nem rég költöztünk ide. Nem volt még alkalmam arra, hogy ismerkedjek a szomszédokkal.


Lehetséges, hogy így történt ahogy írod utolsó válaszoló. Elég trehány ebből a szemszögből a férjem. Szinte mindig minden alkalommal más poharat vesz elő, mikor iszik valamit többször. Estére mindig sok a mosatlan, mintha többen laknánk itt. 🙈

2020. szept. 18. 17:40
 26/28 anonim ***** válasza:
51%

Szept. 18. 16:48 vagyok. Örülök, hogy pozitívan vetted, amit írtam. Akkor veszem a bátorságot, és még két dolgot megemlítek:

Nem tudhatom (és más sem), hogy megcsal-e a férjed. De akár igen, akár nem, nagyon vigyázz, hogy ne mutasd magad féltékenynek. A féltékenység több kapcsolatot tett már tönkre, mint a megcsalás. Ha nem csalt meg, akkor kár lenne féltékenységgel megkeseríteni a házasságotokat. Ha megcsalt, akkor viszont hiába van igazad, nem segít. Féltékenykedéssel még senki sem mentette meg a házasságát.

Ettől még lehetsz éber, odafigyelő, de ne mutass bizalmatlanságot, gyanakvást. Ha nincs rá okod, akkor azért ne, ha van, akkor csak óvatosabbá, titkolózóbbá teszed a csalót, és nehezebbé a saját dolgod.

A másik: Nehogy már egy tonnadonnától kelljen tartanod! Asszem, jól jönne neked egy önbizalomlöket.

Találj ki magadnak egy pár nap, pár hét alatt elérhető célt, amit kitűzöl magad elé, és érd el! Ne legyen túl könnyű, mert az nem növeli az önbizalmat, de nagyon nehéz se, mert nem az kell, hogy megkeserítse az életed.

Aztán tűzz ki egy újabbat, tanulva az előző tapasztalataiból. És így tovább. Sok sikert!

2020. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot
2020. szept. 18. 20:00
 28/28 anonim ***** válasza:
53%

A nő kilőve, ok.

Azt írod, régebb óta vannak gyanús jelek. Megváltozott a viselkedése?

A kávés poharak mellett a telefon rejtegetése és az, hogy ír mindig valakinek, mielőtt elmegy, kicsit furcsa.

De honnan tudod, hogy ír vkinek, azt mondtad, ti a gyerekkel még alszotok, mikor ő elmegy. Akkor?

2020. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!