Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Reggel mikor felkeltem és kinéztem az ablakon, akkor láttam, hogy egy nő biciklivel az ablakunk előtt áll és láthatóan várakozott. Még a telefonján is megnézte az időt. Mikor észre vett engem, akkor hamar el is ment, gondolom a ház túloldalára, ahol nekünk nincs ablak és nem látom, hogy ott van. Nem volt ismerős nekem ez a nő. Még a környéken sem láttam.Férjem biciklivel jár dolgozni és késésben volt időben és valakinek mindig ír indulás előtt üzenetet. Egyébként busszal járt, csak egyik nap hirtelen kitalálta, hogy neki kell egy bicikli, és azzal fog járni dolgozni. Akkor is mindig küldött valakinek üzenetet.(Spórolásra fogta, azért kellett neki a bicikli)


Direkt nem szóltam semmit sem, mintha nem vettem volna észre, hogy valaki ott várakozik az ablakunk előtt, alatt.Megpróbálom a napokban megfigyelni, hátha megint itt lesz az a nő, mikor a férjem megy dolgozni.


A nő egy nagydarab debella tonna Donna állat. Én nem vagyok elhízva, jó alakom vanvan, még mielőtt ezzel jönnének.



2020. szept. 17. 06:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Mi lenne ha megkérdeznéd a férjed?

Lehet hogy kolléganő és együtt mennek dolgozni

2020. szept. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
46%
Most tudom, hogy lepotoznak, de nèzz bele a telòjàba!
2020. szept. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok bele nézni, mivel kódos meg újjlenyomatos. Sokszor úgy potyog mellettem az ágyban, hogy elfordul nekem háttal, hogy ne lássam kinek mit ír. Meg a WC-be is viszi magával a telefont. Úgy alszik, hogy a párnája alá dugja a telefont.


Nagyon gyanús.

2020. szept. 17. 07:41
 4/28 A kérdező kommentje:
Az a pláne benne, hogy ha a gyerek nem kell fel, akkor nem vettem volna észre a nőt
2020. szept. 17. 07:53
 5/28 anonim ***** válasza:
39%

Ha elèg milyen alszik, megoldható....

Vagy kèrdezd meg, hogy megmutatnà-e.

Vagy


[link]

2020. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Privát üzenetre itt válaszolok.


Nincs probléma a szexuális életünkkel. Tehát rendszeresen van szex.

2020. szept. 17. 08:39
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Abban szerintem nincs semmi, hogy biciklivel jár dolgozni. Lehet egy ismerős, vagy kolléganő akivel együtt tekernek be a munkahelyre, ebben nincs semmi. Gondolom azért nézte a mobilján az időt a nő, mert ahogy Te is írtad, késésben voltak.


Az már inkább add gyanakvásra okot, hogy le van kódolva a telefonja, amit te nem tudsz, hogy a wc-re is beviszi, és háttal neked chatelget. Kérdezz rá egyenesen, mutassa meg a telefonját, és akkor minden kifog derülni... Vagy jogosan aggódtál, vagy megnyugszol, hogy csak félreértetted.

2020. szept. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

A biciklis nő önmagában nem lenne gyanús.

De a telefondugdosás az, és a kettő együtt meg fokozottan.

2020. szept. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Régebben volt rá példa, hogy mikor felkeltem és kimentem a konyhába, két kávés pohár volt a mosatlanban és a férjem akkor is ment dolgozni. Már akkor feltűnt, hogy valaki járt itt míg bent a szobába a gyerekkel aludtunk. Nem hiszem, hogy egymás után két különböző pohárból kávézik reggelente. Mikor erre rá kérdeztem, akkor csak annyit mondott, hogy nem volt itt senki sem. Meg hogy nem tudja miért van két kávéspohar a mosogatóba
2020. szept. 17. 08:52
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is biciklivel járt volna dolgozni és bevárná egy kolléganője, nekem az is kicsit furcsa lenne, de ami inkább az, az az hogy ez most úgy hangzik mintha csak azért vett volna biciklit hogy vele járjon. A telefonját mindig így kezelte vagy csak nemrégiben kezdett rá erre?
2020. szept. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!