Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Reggel mikor felkeltem és kinéztem az ablakon, akkor láttam, hogy egy nő biciklivel az ablakunk előtt áll és láthatóan várakozott. Még a telefonján is megnézte az időt. Mikor észre vett engem, akkor hamar el is ment, gondolom a ház túloldalára, ahol nekünk nincs ablak és nem látom, hogy ott van. Nem volt ismerős nekem ez a nő. Még a környéken sem láttam.Férjem biciklivel jár dolgozni és késésben volt időben és valakinek mindig ír indulás előtt üzenetet. Egyébként busszal járt, csak egyik nap hirtelen kitalálta, hogy neki kell egy bicikli, és azzal fog járni dolgozni. Akkor is mindig küldött valakinek üzenetet.(Spórolásra fogta, azért kellett neki a bicikli)


Direkt nem szóltam semmit sem, mintha nem vettem volna észre, hogy valaki ott várakozik az ablakunk előtt, alatt.Megpróbálom a napokban megfigyelni, hátha megint itt lesz az a nő, mikor a férjem megy dolgozni.


A nő egy nagydarab debella tonna Donna állat. Én nem vagyok elhízva, jó alakom vanvan, még mielőtt ezzel jönnének.



2020. szept. 17. 06:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Biciklivel már kb két hónapja jár.

Telefonját az utóbbi fél évben így kezelte.


Már picit régebben is voltak gyanús jelek. Ezért is figyelek

2020. szept. 17. 09:18
 12/28 anonim ***** válasza:
54%

"Megállt egy ismeretlen ember a házunk előtt - biztos a szeretője", bocs de ez erősen paranoiás.

Az hogy a telót rejtegeti előtted egyértelműen titkolni valóra utal, ez igen könnyen lehet szerető is. S az valószínűleg nem a bringás nő lesz. Amúgy ki lenne akkora idióta, hogy a szeretőjét a ház előtt várakoztatja, meg behívja kávézni? Ha félredug akkor úgy csinálja hogy azt te nem is sejted.

Ja és ne legyél paranoiás - pontosan érezned kellene ki mikor lép félre.

2020. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%

Ha egy feleség gyanakszik, akkor ott biztos van valami. Valami, ami vagy amik megváltoztak.

Itt túl sok apróság változott.

A telefondugdosás es hogy wc-re is viszi tök egyértelmű. Én férjem ugyanezt csinálta.

Két kávéspohár is gyanús, ilyenkor elvakultak az emberek, az sem érdekelné, ha meglátod a nőt, akivel kávézik.

Az meg, hogy nagydarab...lehet pont erre vágyik most.

2020. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Figyelj oda!Az hogy a nő kövér, nem jelenti azt,hogy ne lehetne akár a szeretője.A telefonszgdosás viszont elég gyanús...
2020. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Az, hogy rendszeresen szexeltek, nem jelenti azt, hogy jó is. Az meg, hogy a nő nagydarab.. Attól még imadhatja azt, amit veled pl sose tidott ugy csinalni férjed..
2020. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Utolsó... Hát igen... Én nem engedem magam segbe b@szni. Nem vagyok egy utolsó ócska qrva. Gondolom az a tonna Donna biztos élvezi 😆 meg a velejáró bacikat 😂

Bocs erről ez jutott eszembe...


Komolyra véve.... Tuti biztos ezt élvezi

2020. szept. 17. 18:23
 17/28 anonim ***** válasza:

Egyértelmű jelek...

De mi lenne, ha megkérdeznéd a férjed, hogy ki lehetett az a biciklis nő a házatok előtt?

Bár, ha a két kávéscsészénél rezzenéstelen arccal hazudott, "nem tudja, hogy került oda"... Vicc..

2020. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem figyelj, és kutakodj tovább. Egyszer úgyis vét valami hibát. Ha van valami titka, egyszer ugyis kerül valami porszem a gépezetbe. Egyébként jól gondolkodsz, mert a férfiak 80% a valóban a vékony vagy átlagos nőkért van odáig, de lehet hogy ő most érdeklődést váltott. Sokszor előfordul, hogy valaki megcsalja a párját, és akivel megcsalja, az sokkal rosszabb mint maga a párja. Sokszor hallani ilyet.

Figyelj, és nyomozz tovább. Előbb utóbb úgyis lebukik valamivel.

2020. szept. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
37%

Ja és valamit elfelejtettem. Nem hiszem hogy a popsi szex izgatja, mert az a kövér nökkel baromira gusztustalan.

A vékonyakkal izgalmas, mert a vékony nöknek szép fenekük van, de ahogy mondod, csak ha mindkét fél akarja.

2020. szept. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
52%
Most rögtön ez jutott eszembe az utolsó kommented után, hogy esetleg túl királylány vagy az ágyban? Szalvétával fogod meg? Hiába van csinos alakod, ahogyan fogalmaztál. Ha a szexben csak egy fadarab vagy, aki minden újításra rögtön azt mondja, hogy "nem vagy te ócska k.va", az elveszi ám a férfiak kedvét.
2020. szept. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!