Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom aggódni egy hajszál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni egy hajszál miatt ami nem az enyém?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok és a mai napon találtam a saját fehér felsőmben egy vörös(piros) hajszálat.


Nyilván nem az enyém mert én szőke vagyok.


És elkezdtem aggódni hogy esetleg párom hozhatta e haza mert volt valaki mással és a lakáson belül valahogy rákeveredett az én ruhámra?


Így most leírva én is hülyeségnek tartom de mégis kicsit elkezdtem aggódni.


Annyi hogy én strandos bódékban dolgozok ahol azért vannak emberek, és tudni kell hogy ez a fehér felső két egymást követő napon is rajtam volt(nem kell igénytelennek nevezni) mert egy lehellet vékony kis pántos pamut felső és egyáltalán nem izzadtam bele.


Szóval tudom hogy ugyanannyi rá az esély hogy én vittem valahogy haza, sőt anyukámnak is vörös a haja akivel szintén találkoztam ebben a ruhában (viszont nem értünk egymáshoz, ölelgetés stb).


De emellett szerintem az váltotta ki jobban a gyanakvást, hogy pár napja porszívoztam a lakásban és a gardrób szekrényben hirtelen felszívtam egy hajszálat és szó szerint nem tudtam eldönteni hogy milyen színű hajszálat láttam mert kb egy tized pásodpercem volt rá a porszívó előtt. De valamiért vörös színűre gondoltam hogy mintha azt láttam volna.


Holott lehetett az egy sötét szőke is, mert nem láttam rikítani egy piros hajszálat amíg oda nem értem, pedig letérdelve, a gardróbba szinte bemászva porszívóztam.


Szóval anélkül hogy teljesen láttam volna bármit is valamiért a piros színre gondoltam utána.


Csak hát az már soha nem derül ki, nem szedem szét ezért a porszívót.


Szóval ez így még nem nagy indok külön külön.


De ha tegyük fel tényleg vörös hajszál volt amit felszívtam akkor már egy kicsit gyanús hogy több vörös hajszál isegfodult a lakásunkban.


És amit felszívtam az már biztos nem lehet anyukámé mert már régen volt nálunk.


Mit gondoltok?


Tudom hulye kerdes de mennyire gyakori hogy az ember idegen hajszálakat vigyen haza ugy hogy eszre se veszi, pedig semmit nem tett?


Ti aggódnátok egy kicsit is a helyemben vagy engedjem el?



2020. aug. 2. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Azért aggódhatsz, hogy kezdődő üldözési mániád van, vagy emlékezetkiesésed, mert egy hosszú vörös hajú nővel csalod a barátod, és nem is rémlik.
2020. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég para, hogy így agyalsz.
2020. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Férfi létemre én is többször szembesültem már azzal, hogy a fekete szövetkabátomon virított pl. egy hosszú, szőke női hajszál, és fogalmam sem volt, hogy honnan került oda. Lehet, hogy az utcán elment mellettem valaki, és a lobogó sörényéből rám esett egy szál, vagy valamelyik kolléganő kopaszodott. Szerintem teljesen felesleges pánikolnod, de ha tönkre akarod verni a kapcsolatodat, akkor hajrá.
2020. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Ne aggódj emiatt, most velefingok az üveggömbömbe, és megnézem mi rajzolódik ki belőle, az alapján megmondom neked hogy kinek a hajszála, és hogy melyik nap, hány órakor került a blúzodra.
2020. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem az ilyen hajszálazós nőket. Soha.


Bárhol kerülhet bárkire hajszál.Bárhol.

2020. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Fél éve szemüveges lettem, én csak a latasod irigyelem 😂 a kepzelgesed nem :D

Ha meg nem találsz hajat, akkor tuti kopasz nővel csal meg parod ? :D

2020. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Egyertelmu. Anyad voroshaju. A polodon voros hajszal van. A gardrobban meg szoke.


Ebbol kovetkezik,h a pasid anyaddal csal es anyad egy szoke hajszalat tett le a gardrob ele figyelemelterelesnek.


😂 Nehogy komolyan vedd.

2020. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, simán lehet, hogy anyukád hajszála volt vagy akárki másé, aki csak elment melletted. Ha jó a kapcsolatotok, akkor ilyen miatt tényleg nem kéne aggódnod.
2020. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 A porszívós résznél nekem is ez jutott eszembe 😂 Micsoda látása van...


...és a nő mit keresne pont a gardrobotokban, meg miért, hogy hullana pont a te felsődre a hajszála? Mennyivel nagyobb esélye van ennek, mint hogy munkából te vitted haza? Vagy a gardrobban is nyomtak egy menetet...? :D

2020. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ezt anyukám csinálta tinédzser koromban, ott zokogott nekem, hogy apám biztos csalja, mert szőke hajszálakat talált a szobájában. Amikor megmutatta, akkor jöttem rá, hogy abban a szobában fésülgettem a Barbie babámat (úgy tűnik, tinédzser létemre még Barbie-ztam) és annak a haját találta meg. Azt hittem, ezzel pontot tehetünk az ügy végére, de akkor meg másban kezdett jeleket látni. Megmondom őszintén, volt egy pont, amikor ráüvöltöttem.
2020. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!