Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom aggódni egy hajszál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni egy hajszál miatt ami nem az enyém?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok és a mai napon találtam a saját fehér felsőmben egy vörös(piros) hajszálat.


Nyilván nem az enyém mert én szőke vagyok.


És elkezdtem aggódni hogy esetleg párom hozhatta e haza mert volt valaki mással és a lakáson belül valahogy rákeveredett az én ruhámra?


Így most leírva én is hülyeségnek tartom de mégis kicsit elkezdtem aggódni.


Annyi hogy én strandos bódékban dolgozok ahol azért vannak emberek, és tudni kell hogy ez a fehér felső két egymást követő napon is rajtam volt(nem kell igénytelennek nevezni) mert egy lehellet vékony kis pántos pamut felső és egyáltalán nem izzadtam bele.


Szóval tudom hogy ugyanannyi rá az esély hogy én vittem valahogy haza, sőt anyukámnak is vörös a haja akivel szintén találkoztam ebben a ruhában (viszont nem értünk egymáshoz, ölelgetés stb).


De emellett szerintem az váltotta ki jobban a gyanakvást, hogy pár napja porszívoztam a lakásban és a gardrób szekrényben hirtelen felszívtam egy hajszálat és szó szerint nem tudtam eldönteni hogy milyen színű hajszálat láttam mert kb egy tized pásodpercem volt rá a porszívó előtt. De valamiért vörös színűre gondoltam hogy mintha azt láttam volna.


Holott lehetett az egy sötét szőke is, mert nem láttam rikítani egy piros hajszálat amíg oda nem értem, pedig letérdelve, a gardróbba szinte bemászva porszívóztam.


Szóval anélkül hogy teljesen láttam volna bármit is valamiért a piros színre gondoltam utána.


Csak hát az már soha nem derül ki, nem szedem szét ezért a porszívót.


Szóval ez így még nem nagy indok külön külön.


De ha tegyük fel tényleg vörös hajszál volt amit felszívtam akkor már egy kicsit gyanús hogy több vörös hajszál isegfodult a lakásunkban.


És amit felszívtam az már biztos nem lehet anyukámé mert már régen volt nálunk.


Mit gondoltok?


Tudom hulye kerdes de mennyire gyakori hogy az ember idegen hajszálakat vigyen haza ugy hogy eszre se veszi, pedig semmit nem tett?


Ti aggódnátok egy kicsit is a helyemben vagy engedjem el?



2020. aug. 2. 20:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

Jujj de rossz lehet neked, hogy ilyen kis dolgon ennyit agyalsz. Simán hazavihetted valahonnan azt a hajat, te is vagy ő is. Én is találtam már másszinű hajat a lakásban, aztán na bumm mi van? Semmi.

Az embert csak felörli az ilyen lelkileg, teljesen felsleges rágódni rajta. Ha meg számon kéred a pasid csalódni fog benned, hogy ennyire nem bízol benne, akkormeg minek vagy vele.

2020. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kicsit nézz körül jobban abban a gardróbban,lehet, hogy még mindig ott van a nő 😂
2020. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Annyi helyről lehet hajat össze szedni. Utcán,boltban,buszon bárhol 😊 Én is csalom a párom valoszínű,mert volt,hogy hosszú vöröses-barna hajszál volt a pulcsimon. 😁😁 Hosszú szőke hajú nő vagyok. És volt olyan a régi munkahelyemen,hogy a sofőrök is bejöttek az irodába és leültek az asztalomhoz. SSzekemrő a hajam ráragadt a ruhájukra. Mindig szedegettük le a hajakat róluk,nehogy a feleségük ok nélkül bántsa őket
2020. aug. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hülye telefon...szóval a székemről rájuk került a hajam
2020. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!