Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fordult e már elő veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult e már elő veletek, hogy már csak egy hajszál választott el, attól, hogy összejöjjetek álmaitok nőjével, de viszont, hiányzott valami lökés, hogy döntsön végre a nő/lány?

Figyelt kérdés

Már vagy 50 napja szinte naponta beszélgetünk, hetente kétszer élőben is, naponta látjuk egymást, mert kolléganőm. :).


Mi volt az a plusz ami nálatok, kiengedte a beragadt kézi féket. Úgy, hogy benne van a szikra csak én nem vagyok elég jó az udvarlásban, hogy átlendítsem ezt a dolgot a megfelelő irányba. A lány pedig valahol se vedled se nélküled állapotban van.


2017. márc. 22. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Segitek: ez a lany nem akar veled kapcsolatba kerulni. Akar szeretne veled jarni, az (ha minden adott persze) fog is. Nem lesz gondolkodas meg beragadt kezifekek.
2017. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt mindkét fél részéről bizonytalanság van. Pont, hogy ilyenkor a Te dolgod lenne, hogy határozott döntést hozz. Te is örlődsz, ő is örlődik, viszont te vagy a férfi, Neked kell a "kéziféket kiengedni". Lehet, hogy a barátnőinek is mesélte már, hogy "van egy tök jó fej pasi, aki közeledik hozzám, de olyan kis bizonytalan, nem tudom, mit akar, pedig nekem tökre bejön".


Az a hajszál, amit a kérdésben említesz, az igazából egyenlő egy csipetnyi férfiassággal. Ez adná meg a dolognak a lökést. Ne a hölgyeménytől várd, hogy majd rád ugrik. Hajrá!

2017. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hat én tenni akarok érte :), hogy jobban szemrevalóbb legyek épp azért írtam ki a kérdést :)
2017. márc. 22. 19:17
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:

Csatlakozom az #1-eshez. Nem lesz semmi, nincs semmi kézifék és semmi szikra. Az van hogy neked bejön, te pedig nem neki.

Bocs

2017. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem derül ki, hogy bejössz-e neki.. Próbálj közeledni felé. Gyámoltalan lehet ő is kicsit :D Valamikor hívd el valahová, ha nem megy szóban tedd meg írásban. Ha elfogadja a meghívásod az jó jel, azt jelenti, hogy sokkal, de sokkal jobban meg akar ismerni. :D és majd elválik, hogy alakul-e köztetek ki valami... :)
2017. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

#5 Ugyanazt a kérdést olvassuk? :D


"hiányzott valami lökés, hogy döntsön végre a nő/lány?"


"A lány pedig valahol se vedled se nélküled állapotban van."


Ez nekem azt sugallja, hogy a kisasszony tudja hogy a kérdező benne lenne a dologban. Ha a kisasszonynak bejönne a kérdező, akkor nem várna a tapsra. Munkatárs, nem 12 éves tini kislány.

Mit kell döntsön, milyen se veled se nélküled állapotban van? Ne vicceljünk már :D

2017. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!