Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha tudom, hogy az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy az egyik ismerősöm (aki egy asszony 2 gyermekkel) meg csalja a férje. El mondjam neki? Hogyan mondjam neki, hogy hiteles legyen és ne küldjön el máshova.

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 08:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%

Azt gondolom, hogy az a kapcsolat, ahol az egyik nem veszi észre , hogy megcsalják, ott eleve gond van.

Vagy direkt vak, vagy nem foglalkozik a másik féllel annyira, hogy ezt lássa.

Legalábbis előttem még nem tudtak annyira jól színészkedni, hogy ne vegyem észre előbb-utóbb.

Ha a felismeréshez harmadik ember kell, aki felnyitja a szememet, akkor ott valami nem működött már a kezdetektől.

Olyan igen ritkán van, hogy otthon minden oké, szerelem, odafigyelés, szex , jólét stb és mégis félre megy a másik.

Van ilyen, akkor, ha a másik nem bír a vérével, van ilyen típus.

De azt is tudni kell a másikról és ha tudom róla, akkor el kell dönteni, hogy így együtt élek-e vele?!

Megváltoztatni senkit nem lehet.

Visszatérve az eredeti kérdéshez.

Miért nem azzal beszélgetsz el, aki megcsalja, hogy valljon színt a nő előtt?

2020. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
Egyszerűen kozold és kész
2020. szept. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%

Ez nagyon kétélű dolog. Van egy család, ami elvileg jól működik. Apa elmegy üríteni néha máshová mert anyuci a 2 gyerek mellett megszűnt nőnek lenni.

Az sem biztos, hogy nem tud róla.

Jössz te, beleugatsz és felborítod mindenki életét csak mert az álszent igazságérzeted ezt diktálja.

Hagyd őket békén, had élje mindenki az életét úgy ahogy akarja.

Ne legyél önkéntes rendőr, sem erkölcs csősz. Álszent meg pláne ne...

2020. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Kerdező, hasonló értékrendű válaszolóktól mégis mit vársz? Itt is a rendszeresen tarsukat megcsaló kommentelők a pasast fogják védeni, mert magánügy, téged meg bűnbaknak akarnak megtenni. "Tönkteteszed a házasságot, gyereket." Aha. Viszont kíváncsi vagyok fordított helyzetben mennyire akarnák tudni, hogy ha őket verik át csalnák meg, azért az jó volna tudni mi? Ez a gyakran hangoztatott "amiről nem tud nem fáj " szlogen egy bődüdeletes baromság, a lelki ismeretüket nyugtatják csak vele, ha meglopna a társad rendszeresen, az ugyan olyan aljas lenne, arról is jobb ha tud az ember, hogy ennek ismeretében döntsön saját sorsáról. Van aki nem dönthet mert meg van vezetve, ez mennyire korrekt? Csak egy önző ember hitegeti a társát az a fontos, hogy neki jó legyen. Finom kaja kenyelem otthon, forró szenvedély a szeretőnél. Jól van ez így, legalábbis a megcsalónak ez a kánaán. Szerintem tégy legjobb belátasod szerint amit a szíved diktal.
2020. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
32%
Ne legyél minden lében kanál. Foglalkozz a saját szerencsétlen életeddel, ne másokéban áskálódj.
2020. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy honnan tudod, hogy a nőt megcsalják?
2020. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

És miből gondolod, hogy a nő nem megy félre?


Nem jó az ilyenekbe beleavatkozni.

2020. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%
Több ilyet láttam, az eredménye mindig az volt, hogy aki elmondta, azon csattant mindkét fél haragja. Amúgy én nem akarnám mástól megtudni, max egy nagyon közeli rokon, vagy legjobb barátnő. De egy "ismerős" ne kavarjon be.
2020. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Láttam már egy pár ilyent. Egyik sem végződött szépen. Senki számára sem. Sem akkor, amikor szétmentek, sem akkor, amikor nem.

A csaló előbb-utóbb lebukik. Ezt legfeljebb meggyorsíthatod.

Lefogadom, hogy nem fogod tudni magadban tartani, már el is döntötted, csak még erőt gyűjtesz hozzá.

Nem fog segíteni. Igaz, az sem, ha nem mondod el.

Most a titok furdalja a lelkiismeretedet, utána a következmények fogják. Jobb nem lesz, csak más.

Nincs mindig jó válasz. Az élet már csak ilyen.

2020. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett,elmondtad vagy megtartodat magadnak a titkot?
2020. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!