Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem veszi észre az asszony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszi észre az asszony, hogy a férje 1,5 éve mindennap egy nővel beszélget, csalja?

Figyelt kérdés
Ismerős házaspár, 30 éves házasok, a férfi minden reggel a kocsijában munkába menet, majd hazafelé menet 1-1 órát beszél a szeretőjével.Az ilyent nem veszi észre a neje? Azt már nem is mondom, hogy taliznak is,mivel ez munkaidőben történik, erre nyilván nem jön rá a nej. (nem egy elnéző típus, ha tudna róla, kitenné a férfi szűrét.)

2019. márc. 16. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Hogyan venné észre, ha a kocsiban beszél és nincs ott a feleség?
2019. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó, de otthon hallgatag, nem mesél semmit, mert a szeretőnek már kibeszélte az aznapi gondját.
2019. márc. 16. 20:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nyilván te vagy a szerető és azt reméled rájön és kivágja.
2019. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Izabella220 ***** válasza:
86%
Hidd el van hogy nem venni észre.30 év házasság után ha csak kelnek,fekszenrk azt sem kellene furcsálni.Ez már nem arról szól mint eleinte,jobban megszokás,és nem furcsa ha nem borulnak egymás nyakába naponta.
2019. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a férfi jól előadja magát otthon, sokat kedveskedik a feleségének, szeretgeti, ezért a feleségnek nem tűnik fel semmi, mert a férje jól bánik vele, gondolom a szex is jó neki. A pasi meg azt hazudik a szeretőnek, amit akar (lásd : nem beszél otthon)
2019. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a estére már a feleség is kibeszélte a szertőjével, amit ő szeretett volna, és nem hiányzik neki, hogy a férje is a napi problémáival fárassza.
2019. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a szerető...csak 15 éves vagyok...Rokoni házaspár...
2019. márc. 16. 20:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert úgy előadja magát otthon.

En 20 évig nem vettem észre....

2019. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 attól még lehetsz te a szerető :D na jó komolyra fordítva. de akkor honnan tudsz ilyenről, hogy ő az autóban minden nap órákat beszél a szeretővel?
2019. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert a pasi a rokonom. És elmondta vkinek, amit én meghallottam.
2019. márc. 17. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!