Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy jó asszony mindent megbocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó asszony mindent megbocsát? Tényleg?

Figyelt kérdés

Ismeritek Jimmy dalát...


De vajon a való életben, ha egy nő megbocsátja a párjának, hogy más nővel hetyegett, hogy tud tovább élni ezzel a tudattal, hogy a pasas átverte, másnak udvarolt mellette?



2019. jún. 8. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Inkább így lenne helyes: egy saját magát semmire nem tartó asszony mindent megbocsát, lert azt hiszi, hogy ő csak a megalázást érdemli.
2019. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze.
2019. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Jimmy egy igazi sz*rarc volt, az általa megcsalt és elhagyott első felesége magánszférájára is jogot formált volna. Értsd: zaklatta + féltékenykedett, mikor már rég el voltak válva, miközben ő már az újabb nejjel élt együtt, akit amúgy szintén összevissza csalt. A dalt a második feleségének írta, aki a sokadik megcsalás után nem bírta cérnával, összepakolt és elköltözött. Sajnos a dal hatására visszafogadta ezt a takonygerincet, de hát mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakított.
2019. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Ki az a Jimmy?


A kérdés meg b..romság. Csak a nulla önbecsüléssel rendelkező papucs csajok bocsátanak meg mindent.

2019. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Én is megbocsátanám, de akkor elmennék dugni más pasikkal. Videofelvételeket, képeket is készítenêk az aktusról. Megmutatnám páromnak és így izgisen élhetnénk tovább nyitott kapcsolatban.

Én jó aszony vagyok, mindent megbocsátok! :-)

2019. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 4


a kérdés nem baromság, ott az irónia benne, de te nem biztos, hogy érted.

2019. jún. 8. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha nekem is mindent megbocsátanak :)
2019. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Mindent nem...


De azért nem fekete-fehér a dolog. Egy tizensokéves, egyébként jól működő kapcsolatot nem biztos, hogy megéri eldobni egy egyszeri botlás miatt. Azért ha egy kapcsolat ellaposodik, abban mindkét félnek van része. Láttam már több olyan kapcsolatot, amit kifejezetten feldobott egy rövid megcsalásos epizód, mert a felek ettől kaptak észbe és sürgősen elkezdték megjavítani a kapcsolatukat.

2019. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!