Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok a nők akiket megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akiket megcsal a férjük és tudnak erről leszoktak attól feküdni vele? Hogy tudják azt megtenni?

Figyelt kérdés
Az olyan mintha más levetett gatyáját húznák fel.Meg ki tudja ez kiben-miben járt utána meg őt nyomkodja.Ez a méltóság elveszítése a nő részéről.Kicsit olyan mintha olcsó használati eszköznek tartaná magát ha nincs módja vagy jobb akkor őt rendezgetheti.

2020. szept. 6. 09:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

A szeretőnek is van gusztusa lefeküdni az asszony meg még kitudja kik után a nős krapekkal. Vannak ám nők, akiknek mindenhez van gusztusa.

Én nem feküdtem le vele többé, amint megtudtam. Egyszerűen elváltam. Kell a francnak a jövőben egy baciktól, pina váladékoktól hemzsegő fsz. Így is hónapokig tartott, amïg kígyógyultam a tőle kapott fertőzésekből.

2020. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11-es ez durva,hogy még fertőzést is átad. Kár hogy nem büntethető az ilyen.
2020. szept. 6. 11:19
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én attól fogva még az alsógatyáját sem voltam hajlandó mosni.
2020. szept. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13-as okosan tetted🙂
2020. szept. 7. 06:08
 15/16 anonim ***** válasza:

Sok nő és férfi használja úgy a partnerét mint használati tárgyat.

Mondjuk ott a feleség, aki történetesen nem fejfájós. Megcsalja a férje, mert neki tetszik, hogy két nője is lehet. Sosem hagyná el. Oké ezen a feleség besértődik amikor tudomást szerez "Giziről". Aztán eltelik egy-két hét és a teste követeli a magáét....Mi van ha az új partner nem jön össze egykönnyen. Meg ha meg is lesz az új jelölt illik vele lefutni a kötelező köröket. Megvetés tárgya az a nő aki túl hamar ágyba bújik vagy kiéhezettnek tűnik. Persze itt mindenki azt gondolja egy nőnek csakis akkor van nemi vágya ha fülig szerelmes a partnerébe. Hát nem egészen így van.

2020. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy így van,de nem biztos,hogy mindenkinek kedve utána ilyen alakhoz,meg gusztus is kell hozzá.
2020. szept. 8. 06:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!