Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Működhet egy ilyen kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy ilyen kapcsolat, van már valakinek erről tapasztalata?

Figyelt kérdés

Tudom elitélendő, de az élet ezt hozta.


Egy Facebook csoportban megismertem egy 22 éves lányt (én 36 vagyok), minden nap hosszan beszéltünk messengeren. Viszont neki komoly kapcsolata van és elhagyni abszolút nem akarja a párját több ok miatt.

250 km van köztünk egyébként.

Tegnap itt volt nálam Pesten és egy hatalmasat szeretkeztünk. Vékony csinos olyan fiatal hamvas szép teste van, meg jó illata , azért ezt az ember ennyi idősen pocakosan nem kapja meg olyan könnyen.

Most hazament párjához, de azt mondta hogy valamiért kötődik hozzám főleg szellemileg de testileg is és szeretne velem egy ilyen titkos kapcsolatot folytatni, főleg mindig majd beszélgetünk és amikor én tudok menni vagy ő tud jönni akkor szeretkezünk


Mit csináljak? Baj lehet ebből? Most én emiatt rossz ember lennék?


2020. aug. 31. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát jobb ember ettől nem leszel, az biztos.

A csaj nem akar tőled komolyat. El akarsz vesztegetni rá kitudja mennyi időt, úgy, hogy sose lesz belőle rendes kapcsolat, ahelyett hogy egy komolyat próbálnál kialakítani? Ezt gondold át nagyon.

Főleg ha elkezdesz kötődni hozzá, lábon lövöd magad.

2020. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én nem is nevezném kapcsolatnak.
2020. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy párszor szexeljetek, aztán mehet isten hírével.
2020. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit szolnál fordított esethez?Te évek óta jársz a csajoddal tervezgeted a közös jövőtöket és egyszer csak kiderül h a hátad mögött krogatták a csajod?

Szóval egyszerü ne tégy olyat amit másnak se kívánnál.

A másik h ebből nem lesz semmi.A csaj húzni fogja az agyad meg a másik srácét is...de sosem fog választani.Téged nem akar annyira h elmondja a másiknak és h szakítson vele.Főleg h az a "biztos jól bevált stb.."

Az ilyen nőket messziről kerülni kell.

Az egyetlen jó dolog amit tehetsz hogy ha legközelebb találkoztok és a csaj ki megy mosdóba vagy bárhova akkor fogod és felhívod a paliját.

Nekem volt 1srác aki anno megköszönte :)(nem tudtunk egymásról...)

2020. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!