Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akinek van férje és szeretője is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van férje és szeretője is?

Figyelt kérdés

Akinek van férje és szeretője is az miért csalja meg a férjét?


Ha nem olyan a szex ami jó neked akkor nem lehet egyszerűen megbeszélni hogy változtasson rajta?


Miért döntöttetek az mellet hogy szeretőt tartsátok?


Kort is írjátok..


2020. aug. 24. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem tartok szeretőt.
2020. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Mert teljesen más hangulata/izgalma van olyannal együtt lenni aki 20 éve a párod, meg teljesen más izgalmat ad egy alkalmi szex mondjuk a kollégáddal. Ezt nem fogja megérteni sose aki nem csinált ilyet.

Szeretem a párom, sok a szex, de rutin szex. Már nem ad újat. Ettől még imádom, ő az életem, de a szex terén vágyom az újra.

Viszonyt ettől független nen kezdek, de pl amióta kerülget az egyik kolléga és egész nap izgatja a fantáziám, azóta otthon úgy rohanok a páromhoz kufircolni felajzva mint a szél. Mit mondjak, nem panaszkodik:)

2020. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez amit a kettes ír nagyon hasznos kapcsolat szempontból, inkább egymáson levezetni a dolgokat :D ezért nem kell tartani a flörtöléstől sem, persze aki gyenge és nem tudja hazavinni mert azonnal kikell élnie az ne csinálja.
2020. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Ketteske, erőlködsz, de nagyon:D Ha mind ezt az erőlködést önmagadra fordítanád, amivel megpróbálod előadni egy férfiről azt ami nem igaz, már egy szuper nő lett volna belőled:D De így, már egy elit szintet képez számodra a bányászbéka szint is:DD
2020. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értelek utolsó. Melyik része az amit nem hiszel?
2020. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Négyeske, úgy érzem van egy személyes sértettséged a helyzetben amit nem arra kellene rávetíteni aki ellened nem kovetett el semmit. :)

Nem a 2es vagyok.

2020. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mi a 4-es baja vagy mire írta ezt, de nem zavarnak az ellenérvek, én megértem ha valaki eddig hűségben élte le az életét.

Én nem ez vagyok, és nem hiszem hogy egyforman kellene gondolkodnunk.

2020. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5 Semmit:D
2020. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mármint azt nem hiszed el hogy miota fel vagyok tuzelve mert vonzódom testileg egy kollégámhoz, azóta otthon jobb/több a szex? Nem tudom hogy ebben mi olyan hihetetlen de te biztos jobban tudod.
2020. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

9 Nem:D Szegény kollégádat próbálod lejáratni, csak egybe nem gondolsz bele, hogy van neki láthatatlan védője is, aki pont az ellentétjét igazolja annak, mint amit te itt el akarsz hitetni:D

Ez az ő nyeresége, a te veszteséged:D

2020. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!