Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más is járt már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is járt már úgy, hogy a szeretője férje/párja komolyan elkapta? 21/F

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Én megfogadtam, hogy soha többé nem megyek bele megcsalásos dolgokba. Nem csak azért ami történt hanem mert rájöttem, hogy ez tényleg nem helyes és kész, vajon én mit éreznék ha nekem lenne párom és ő is megcsalna? Csak eddig úgy voltam vele, hogy hát de ha velem nem akkor majd mással miért ne én járjak jól? Ezt a legutóbbi viszonyomat szívesen átadtam volna másnak, 2 hete történt még mindig sántítok (nem nem azért mert s*ggberaktak). Csomóan kérdezték mi történt velem de olyan gáz, nem akartam beszélni róla senkinek. Persze azóta a csaj is szingli lett de tett már értem eleget úgyhogy részemről ez ennyi volt. Más is került már ilyen helyzetbe? Én azt gondoltam mindig megúszom, hát elég egyszer ráb**szni. Tanultam ebből...
2017. febr. 9. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi történt?:D
2017. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Még is mit akartál mondani, kérdezni?
2017. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A karma van hogy instant, van hogy nem. Örülök, hogy már ilyen fiatalon hasznos dolgot tanultál. :D

30/f

2017. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát tudtam, hogy jó nagy darab barátja van a lánynak, de igazából én sem vagyok nyuszi típus. November óta jártam össze a lánnyal és kissé már elszemtelenedtünk, nyilvánosan is mutatkoztunk együtt, csók tapi stb. Igazából valószínűleg követte a csajt vagy nemtudom, egyszer csak csöngetnek mikor nálam voltunk nekem eszembe se jutott hogy a palija is lehet az mivel vártam ismerősöket. Hát mikor már ajtót nyitottam leb*zott egyet már nem tudtam elhajolni, aztán mellberugott majd ott ahol csak cirógatni szabad egy férfit. Utána már igazából nem igazán tudtam volna amúgy sem csinálni semmit még párszor belém rúgott majd "elvitte" a csajt, szerintem ő is kapott. Megérdemeltem végülis. Bár ebben a helyzetben inkább a csaj a hibás elvégre nekem nincs barátnőm, ő volt a megcsaló. Mindegy ez bonyolult kérdés, de szerintem én is verekednék hasonló szituban. Kicsit bánom, hogy így hagytam magam elintézni de legalább nem lett komolyabb bajom. Többet ilyet tuti nem csinálok ezt eldöntöttem. Kell ez a fenének.


"Még is mit akartál mondani, kérdezni?" Hát szerintem elég egyértelmű még egy 5 évesnek is de ezekszerint neked nem igazán. "Más is járt már úgy, hogy...?"

Valamint azt akartam mondani, mivel amúgy senkinek nem volt pofám az ismerőseim közül bevallani, hogy mekkora gyökér voltam és többet nem csinálok ilyet. Mivel a csajjal is rendszeresen gyakoriztunk közösen gondoltam rituális lezárásnak jó lesz ha kiírom ide a konklúziómat.

2017. febr. 9. 21:23
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Oké tanultál a verésből. A politikusokkal is ez a helyzet?

Ha megverjük, nem lop annyit?

2017. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Amit tettél az nem helyes, ez tény, viszont a szeretőd párjának a reakciója sem volt helyes, sőt...Az erőszak soha nem megoldás semmire, attól, hogy a pasas összevert téged és esetlegesen a nőjét (amit csak gyáva férgek tesznek, hogy megütnek egy védtelen nőt) ő még ugyan az a szerencsétlen megcsalt fél lesz. Nem akarok senkit sem védeni vagy hibáztatni, de valószínűleg okkal jutottatok idáig, s ha jól értem, akkor a nő kezdeményezte a viszonyotokat. Na de tanultál belőle.
2017. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Sokan jártak így, de olcsón megúsztad. Évente van pár szerelemféltésből elkövetett gyilkosság. Sok embert úgy megvernek, hogy komoly károsodás éri őket. Érezd magad szerencsésnek, hogy ennyivel megúsztad a dolgot.

Azon az égbekiáltóan buta közhelyen lépjünk már túl, hogy az agresszió nem megoldás semmire. Az egész társadalmat az agresszió egyik formája tartja rendben. Igen, a jog is erőszak, mivel az egyén ellen irányul, annak akarata ellen való korlátozására és együtt nem működése esetén fizikai erőszakot alkalmaz. Ráadásul a kérdésből is látszik, hogy jelen esetben is hatott az erőszak. Továbbá még rengeteg helyzetet tudok mondani, ahol szintén hatott.

2017. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es, egyetertek. En altalaban nem tamogatom az onbiraskodo eroszakot, foleg azert nem, mert konnyu tulloni a celon, egy eletre megnyomoritani a masik felet, vagy akar megolni, de ebben az esetben ugy tunik, optimalis adagnyi utlegelest kapott a kerdezo :D es tanult belole.


Eroszakkal csak az a baj, hogy kevesen kepesek azt kezelni es kordaban tartani.

2017. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
a megcsalás nem az a műfaj amit ilyesmi miatt abbahagynak... de lehet hogy segít a felismerésben. Itt inkább a nagydarab csinált magából hülyét... mondjuk simán feljelentettem volna a rendőrségen. Mert amit csinált az bűncselekmény. rajtad bosszút állni, mert a csaja félrekúr az nem teljesen normális
2017. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

Azt hiszem, a csaj is jobban járt, ha ilyen beteg állat kidobta. Ilyen még nem fordult elő velem, igaz alig 15 körüli férjes nővel volt csak dolgom.

Mondjuk így járnák mint te, nem köszönném meg. Minden erőszakot elutasítok magamtól. Mind ezek ellenére, az arra tartott barátaimmal, kórházi beutalót küldenék a fickónak.

Megcsalta a nője, oké, rosszul esik, de olyan nőt keressen, aki nem csalja meg.

2017. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!