Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más is járt már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is járt már úgy, hogy a szeretője férje/párja komolyan elkapta? 21/F

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Én megfogadtam, hogy soha többé nem megyek bele megcsalásos dolgokba. Nem csak azért ami történt hanem mert rájöttem, hogy ez tényleg nem helyes és kész, vajon én mit éreznék ha nekem lenne párom és ő is megcsalna? Csak eddig úgy voltam vele, hogy hát de ha velem nem akkor majd mással miért ne én járjak jól? Ezt a legutóbbi viszonyomat szívesen átadtam volna másnak, 2 hete történt még mindig sántítok (nem nem azért mert s*ggberaktak). Csomóan kérdezték mi történt velem de olyan gáz, nem akartam beszélni róla senkinek. Persze azóta a csaj is szingli lett de tett már értem eleget úgyhogy részemről ez ennyi volt. Más is került már ilyen helyzetbe? Én azt gondoltam mindig megúszom, hát elég egyszer ráb**szni. Tanultam ebből...
2017. febr. 9. 21:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Optimális adagnyi ütlegelést kaptam ? :D Akkor legközelebb köszönjem is meg neki? :D Én tényleg nem kezdek többet foglalt csajjal de nem csak ezért, hanem mert annyi probléma van vele meg ott van, hogy tudod hogy a csaj egy hernyó igazából és tudod azt is, hogy ebből nem lehet semmi mert még ha szakítanak is kinek kéne egy olyan csaj aki félrekefél? Én meg kedves jófej emberekkel szeretek lenni nem gerinctelenekkel, a csaj is jófejnek tűnt de pont lef*sta hogy engem ütnek csak magára zárta a szobám ajtaját :D Még jó hogy nem tudta, mert lehet vehetnék új ajtót is. Tök negatív töltete van ennek az egésznek. Amint ezt beismertem a herefájdalmam és alhasi fájdalmaim is megszűntek.

Szóval nálam ez tabu lesz innentől. És ezt az igét fogom hirdetni mostantól

2017. febr. 10. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!