Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki nem komolyan kikacsingat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács István09 kérdése:

Aki nem komolyan kikacsingat nem fél, hogy lebukik és elveszít mindent?

Figyelt kérdés
Mondjuk szórakozásból flörtől vagy egy határig eljátszik mással (szex és csók, tapi nincs), de válni nem akar és a párjával akar maradni csak elszórakoztatja magát.
2016. okt. 2. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nem kap meg mindent a flörtölgető fél a párjától.
2016. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Első válaszoló, ez olyan hülyeség. Senki soha nem kap meg MINDENT a párjától, mert senki nem tökéletes.

Ezt, amit Te írtál, általában apukák szoktak indokul felhozni, hogy "nem kaptam meg otthon mindent", mikor a könnyebbik utat választják.

Mikor ahelyett, hogy munka után szépen hazamennének, és mondjuk lehet, hogy az egyik gyerek megkérné őket, hogy nézzék meg a matekleckét, a másik legozásra kérné őket,és lehet, hogy még az asszony is nyaggatná őket, hogy segítsen tálalni a vacsorát, hát nem kellemesebb és egyszerűbb elmenni valahova a feszes testű kolléganővel túlóra címén? Közben szidni az asszonyt, hogy így meg úgy fárasztó a család.


Senkinek semmit nem kell elrotani ahhoz, hogy valamelyik fél félrelépjen. Ha a másiknak olyan a személyisége, hogy szeret flörtölni, játszani, vagy szeret a MINDEN még a legjobb kapcsolatokba is előforduló nehézségek elől megszökni, akkor félre fog lépni. Kár folyton a megcsalt felet hibáztatni.

2016. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Én ugyan nő vagyok, de szoktam flörtölni más férfiakkal és van, hogy tovább is megyek. Nem félek attól, hogy elveszítek mindent, mert nem hagyna el a férjem ilyemsmi miatt, mert tudta jól, hogy milyen vagyok, mikor elvett. Ha mégis valami oknál fogva nagyon berágnána és menni akarna, akkor orevuar, a gyereket úgyis nekem ítéli a bíróság, a ház az enyém, anyagilag teljesen függetlenek vagyok, a hozott vagyonát viheti. Majd jön helyette más. Persze azért sajnálnám, mert jó ember és jó apa, de nem különösebben ragaszkodom senkihez, szóval ha úgy tetszik nekem nincs mit veszítenem.
2016. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!