Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozza fel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozza fel aki végleg elveszít valakit vagy akinek meghal a szerelme?

Figyelt kérdés

Jelenleg úgy érzem, hogy nem szeretnék többé komoly párkapcsolatot és ez biztos, fontosabb dolgok is vannak ennél. Valahol mégis megvan az igény a szeretetre, olyan fajtára amit egy párkapcsolat adhat meg, viszont ehhez megfelelő személyt nem találok.

Szerettem valakit, elveszítettem és próbáltam tovább lépni jó pár férfival, de csak rá tudtam gondolni.

23l


2015. jan. 10. 02:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon erős téma. Szerintem ezen csak az idő segíthet és talán belebotlasz olyan valakibe, aki megüti azokat a kvalitásokat, amiket te keresel.
2015. jan. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én úgy veszítettem el, hogy meghalt. úgy volt a szerelmem, hogy "csak" szeretők voltunk, tehát párkapcsolatban éltem már évek óta, ami azóta is tart egyébként, így nem voltam "magányos", de amikor meghalt egyben ki is derült az egész, hiszen egyértelműen jobban padlót fogtam, mintha csak egy ismerősöm lett volna.


az idő fog segíteni, fiatal vagy még! kb 3 év volt az, amikor egyszer eszembe jutott és feltűnt, hogy tegnap nem is jutott eszembe. a mai napig kb negyed évente szoktam sírni miatta. teljesen feldolgozni nem lehet, de engedned kell, hogy más is szeressen. majd megtalálod a megfelelő embert hozzá és az segíteni fog!

2015. jan. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elfelejteni soha nem fogod

Milyen is lenne már????

Majd az idő picit enyhít a helyzeten. Nem fog minden pillanatban eszedbe jutni és nem lesz olyan szívbe maró....

2015. jan. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőmnek 2 év idő kellett egy új kapcsolathoz.

De ismerek olyan fiút aki 1 hónap múlva mással kavart.

2015. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én mérlegem 2-3 év depresszió, ki lehet kerülni belőle. Elfelejteni sosem fogod, egyszerűen megtanulsz együttélni a fájdalommal.
2015. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nehezen....


Bárcsak engem veszítenének el...

2015. szept. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnalom, nagyon rossz elvesziteni egy kutyat is. :-(
2015. szept. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Feldolgozáshoz idő kell...és egy új kapcsolat.De amivel segíthetsz magadon: ha aktuális kapcsolatodban nem hasonlítod magadban az exedhez az illetőt. Legjobb ha olyat választasz aki mindenben másabb mint az elvesztett személy..semmiben se emlékeztessen rá.
2015. nov. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én azt hittem elfelejtettem, de 10 év után visszajött az egész és hónapok óta megint tart.
2015. nov. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kell más..., el nem tudom képzelni, hogy másnak szüljek gyereket rajta kívül.
2015. nov. 29. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!