Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm tényleg a fiútól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm tényleg a fiútól félt, vagy attól, hogyha lesz valakim elveszít engem?

Figyelt kérdés

Kialakult egy olyan helyzet,hogy lehetséges,hogy szimpatizálunk mindketten a srác és én.:)

Ez eddig még oké,de barátnőm mikor megtudta mondta,hogy biztos mindenkivel ezt csinálja,ez a srác nagyon fura,olyan nagyképű izének tűnik,lehet megcsalna mindenkivel...

Ez őszíntén rosszul esett,mert a sráccal max a szemezésig jutottunk el,barátnőm azt mondja,hogy Ő tényleg ilyennek látja a srácot, nem a kapcsolatunkat félti,mégis van egy kis gyanúm,hogy ennek a hátterébe bent áll az is,hogy félt,hogy eltávolodunk ha lenne valakim. Mivel a pasikat nem cserélem hetente,így neki most szokatlan lenne,ha lenne valakim .


Mi a helyes? Hagyjam a fiút mert jót akar,és palira fog venni? Ő külső szemlélődő? Vagy nyugtassam ahányszor tudom,hogy Ő a legjobb felem,és bármi lesz mindig vele leszek?

Mi legyen?


2013. márc. 16. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak te érezheted igazán!
2013. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez igaz is...Csak én is teljesen belekeveredtem,annyi érzelem van most így hírtelen bennem.

Én most lehetne úgy fogalmazni nem látok a rózsaszínködtől sem, barátnőmnek meg ahogy elhiszem,hogy egy bunkóval van dolgom egyre török lefele...

Nem tudom,azt mondják,hogy higgyünk ilyen esetben a barátnőnknek mert Ő a külsőszemlélődő.

De nekem az nagyon furcsa,hogy elkezd flegma lenni egyszercsak beszólni rá,látványosan nem mondja ki,de céloz rá,és a semmiért pl: olyat mondd,hogy 'köcsög',pedig nem ismeri,majd a végén elsírja magát...

Van olyan érzésem,hogy félt, de nem az a félelem,hogy megüt,megerőszakol stb... Hanem ez olyan 'elfog venni tőlem,és elfogsz felejteni':(

Most ilyen esetben fogalmam sincs,hogy valóban ne éljem bele magam,mert kiderül,hogy teljesen mást érez a srác is mint én, vagy csak a barátnőm kombinál de nagyon,és görcsösen kivetíti a fájdalmát,hogy ne is gondoljak a fiúra...:/

2013. márc. 16. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd ki a barátnődet, milyen konkrét baja van a fiúval.
2013. márc. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól vagy bmg?Nem csodálkozom,hogy a barátnőd leköcsögözi,ahogy te is elismered,hogy bunkó!A sok ribcsi mostanában az ilyenekre izgul!Remélem jól agyonver,aztán majd nem rózsaszínen fogsz látni,csak csillagokat
2013. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szép vagy mondhatom!Méghogy ok nélkül vergődik a barátnőd?!Ha azt szereted,jöjj össze avval bökivel,majd jól megver,megcsal,sta egyéb finomságok
2013. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úristen...

Szemezésig jutottunk el,és igen valóban megfog verni,megfog erőszakolni,egy köcsög,bunkó állat... így van... Úristen milyen emberek vannak.

Igen lehetséges barátnőm csupán attól fél,hogy elveszíthez. Mivel nem ismerjük a fiút,egy-két szót sem váltottunk még,és igen miért lenne baj ha most rózsaszínbe látom a világot hírtelen?:O

Tini vagyok,úgy gondolom belefér...:)

15,5 évesen..::)

2013. márc. 17. 11:19
 7/7 A kérdező kommentje:

..és amúgy nem én látom bunkónak a srácot,hanem barátnőm hiszi azt,hogy ilyen állat aki nekem ront majd,megcsal és ahogy valaki írta 'egyéb finomságok'..

Nem tudom miből jött ez le neki

2013. márc. 17. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!