Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legjobb reakció ha megtudod hogy megcsalt a párod? Te hogy reagáltál?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 09:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Azt kell csinálni amit a 15-ös.

Mondjuk nem muszáj hisztizni, csak csendben maradni,osszekapni magad, és go.

2020. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam ilyen helyzetben, két különböző exszel. Szerencsére mind a kettő fiatalon, 1-2 éves kapcsolatokban történt, gyerek nélkül. Az első barátom összejött egy másik lánnyal, amíg mi még együtt voltunk, úgy tudtam meg, hogy elhívott magához egy sütögetésre, ahol a haverjai is ott voltak. Gyanútlanul odautaztam (50 km táv), becsöngettem, egy haverja jött a kapuhoz, ahogy bementünk ott ül a drága exem az új lánnyal az ölében, mindenki engem figyelt és amikor észrevettem, hogy mi a helyzet, elkezdtek mind röhögni rajtam. Nem tudom, hogy ez valami teszt volt-e az új csaj felé, de mindenki tudott erről, csak én nem. Alig 18 éves voltam, első kapcsolat, biztos voltak utaló jelek arra, hogy képes ilyesmire, de engem derült égből villámcsapásként ért, amikor leesett, hogy mi történik. Nem rendeztem jelenetet, sőt, egy szót se tudtam kinyöni, sarkon fordultam és visszamentem a pályaudvarra, letiltottam és végigbőgtem az utat. A második ex nem dörgölte a képembe, ott már voltak jelek, de egy haverja szólta el magát végül egy buliban. Ott is higgadt maradtam, én ilyen hideg típus vagyok konfliktushelyzetben, de ott legalább beszéltünk róla, amikor szakítottam vele.
2020. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki: viszlát! Ez nálam szakító/válási ok.
2020. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
16-os, akkor, gondolom, téged sem zavarna és szemrebbenésnélkül tűrnéd, hogy a párod más farkába ül bele időnként? Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?
2020. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!