Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legjobb reakció ha megtudod hogy megcsalt a párod? Te hogy reagáltál?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 09:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

Régen még harcoltam. Felvettem a kaocsolatot a rivalissal es megcsinaltam magam bombanöre etc. Felesleges volt.


A tovabbiakban a hasonlo eseteknél màr csak kivàrtam(nem volt màr eröm "harcolni:),hogy hova fajul az egesz.

A megcsalàs nem is engem, inkabb a kapcsolatot teszi tönkre. Akàr csok is. Vagy sok sok flörtölés.


Mindengyik srac miutàn kikacsintgatott vagy jött egy nyitott/elérhetö nö szembe, onnanstol velem mindegyik hideg kimert lett.


Azt gondolnà az ember a ffiak felre tudjàk tenni az erzelmeket ha szexualitasrol van szo, de eddig minden esetben egyszerüen elhidegültek tölem, mikor felbukkan egy harmadik.


Szoval a kivàràs ezt hozza hogy szépen leépül a kapcsolat.


Azota màr ha ujabb ilyesmi törtenne, szépen csak lekönyvelem magamban hogy nah ö sem az igazi es làtni a kapcsolat végét.

Aztan lecseng bennem is az egész, jobb màs busz utàn nezni.

2020. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%

11.vagyok

Legutoljara màr meg sem kerdeztem az aktualis paromtol hogy esti fürdes utàn a haloszoba helyett mégis hova megy. Elnezegettem ahogy öltözik es lelép.

Es kezdte azt hinni en vagyok a hideg kimért. De nem. Csak màr komoly vele vagyok faradva a sracokba ezzel. Menjen ha menni akar osz't jo'napot

2020. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Talán meghallgatnám hogy miért tette ha kiderülne, de lehet hogy kozolnem vele hogy csomagoljon
2020. aug. 24. 10:16
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
A sracoknal nincsenek miertek. Jött egy felszedhetö nö szembe. Ennyi elèg sokszor.
2020. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%
Már gondolkodtam én is ezen, hogy vajon miként reagálnék. Magamat ismerve kiborulnék, sírnék. Összecsomagolnék, vagy őt raknám ki a közös házunkból nem tudom. Lehet én mennék abban az idegállapotban a 3 gyerekkel. Miután lenyugodnék, (ami valószínű pár hét tuti lenne) bosszút állnék. Olyan krv@ jól néznék ki mint azelőtt sose, és amint lesz lehetőségem bepasizok, és eljátszom a krv@ boldog embert olyan boldog leszek (Lehet csak látszatra) mint mellette soha.
2020. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

15 Na ez az igazán felháborító és szánalmas a mai világrendben.

A nő a saját önzése, sértettsége és féltékenysége miatt elveszi az apától az istenadta jogot, hogy apa lehessen és elveszi a gyerektől az istenadta jogát, hogy az apja (is) felnevelhesse.

Ezt soha nem fogom tudni megemészteni, hogy minden nő kezében egy joker atombomba van, míg a férfi kezében alig vannak lapok és így ülünk le pókerezni.

Már sok nőt elvehettem volna és gyereket csinalhattunk volna. Tudod miért nem tettem meg eddig? Pontosan ezért. Egyikből sem néztem ki hogy ne lenne képes az ilyen mértékű önimádó sértettségre.

És mind azt mondta rám hogy valójában félek a házasságtól és a gyerektől, sőt ez a szlogen ma, hogy a férfiak félnek ettől. Hát okkal félnek, mert van mitől és igenis 13szor nézem meg a nőt mielőtt a kezébe adom az életem egyik legjelentősebb aspektusát.

2020. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
Aldozathibaztatas a hütlen ffiak erénye
2020. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Én egy percig sem mondtam 16-os hogy nem növelheté a gyermekét, dehogynem, a megcsalással engem aláz meg és nézi semmibe az érzéseim, én nem lennék vele többet mint a párja, viszont a gyermekét ugyan úgy látogathatja elviheti programokra és részt vehet az életében mint eddig, szerintem ez jobb megoldás mint hogy együtt maradunk és én tönkre megyek mellette és rossz a házasság, az én kérdésem az volt hogy vajon ha megcsal a párom hogy kéne ehhez viszonyulni tapasztalatokra vagyok kiváncsi
2020. aug. 24. 10:51
 19/24 anonim ***** válasza:

18 Igen? Hát a 2 hetente 1 alkalmas törvényi kötelezettség nem éppen az "ő is nevelheti" kategória. Valójában nem. A nő kezében egy atombomba van. Ha úgy gondolja, hogy most lett elég akkor feláll az asztaltól és neki szinte semmilyen kockázat ebben nincs, ha meg tudja oldani egyedül a lakhatását.

Kíváncsi lennék akkor is ilyen könnyen ráborítanátok az asztalt a férfira, ha bíróságon valamiért 98%ban a férfinak ítélnék a gyereket? Hmm? Mi lenne a helyzet fordítva? El tudjátok egyáltalán képzelni?

Olyat se láttunk még soha, hogy egy nő ezzel az előnyével szándékosan és tudatosan aljas módon visszaél és véletlenül pont akkor beteg a gyerek amikor láthatás lenne, pont akkor vannak családi hétvégén stb.

Ez a rendszer undorító és valójában a kapcsolatokat is mélyen aláássa, mert a kiegyenlítetlen helyzetet teremt. Az lenne a fair eljárás ha a bíroságon 50% esélyem lenne megkapni a jogot erre, ahogy minden másban is fele-fele osztozunk. Dobjanak fel egy érmét vagy vizsgálják a pszichológiai alkalmasságot vagy az egzisztencia stabilitását vagy bármit, de legyen rá esélyem, hogy nyerjek.

Tudod akkor is a nőé a gyerek, ha férfi egy minta férj volt egész életében és a nő csak szimplán ráunt majd lelép egy másik faszival (és ilyet ismerek személyesen). Akkor is a nőé a gyerek! Tök mindegy mit csinál, ha nem annyira részeg minden tárgyaláson, hogy négykézláb kell bekúsznia akkor az övé és punktum.

Ez a téma nagyon is hozzátartozik a kérdéshez, mert ebben a jogikörnyeztben minden nő válasza az, hogy önérzetes és sértett lesz és pároslábbal rúgja rá az asztalt a fickóra, aki megcsalta és még jól bele is törli a lábát majd felszegett fejjel odább megy.

2020. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nyilván szerintem egyik anya sem szeretne a saját gyermekével kib@szni tehát engedné hogy lássa az apukáját a gyermeke,én biztos hogy megegyeznék egy közös megállapodáson ami mind a 2 félnek jó, én most nem ezzel kapcsolatban tettem ki kérdést.
2020. aug. 24. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!