Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legjobb reakció ha megtudod hogy megcsalt a párod? Te hogy reagáltál?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 09:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Én már ott tartok, hogy nem érdekelne...
2020. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%

Én rugalmas vagyok, par napig puffognék de ugyis megbocsájtanám, feltéve hogy az egy egyszeri alkalom. Sajnos velem is megesett már így, ha nem is teljesen, de csókkal sikerült megcsalni alkoholmámorban a páron.

Talán emiatt vagyok elnézőbb, mert tudom hogy az számomra se jelentett semmit és ettől még a kapcsolatunk megy tovább, gyerekeink vannak, nem fogjuk ennyi miatt felborítani a bilit.

De nagyon sok múlik azon hogy ki mit látott a szüleitől, a parom apja pl egesz eleteben csalta anyósom, így én sem számítok másra a páromtól, és amíg nem érzem/nem tudon hogy időnként félre megy, addig engem nem érdekel. Legyek én az első, meg a családja, hozzám jöjjön mindig ha baj van vagy figyeljen rám ha nekem szükségem van rá, a többi meg csak alkalmi szex.

2020. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
14%
Ha nővel nem zavarna, ha pasival csomagolhatna, ha színes palival, akkor csak azért nem ütném szét, mert nem venném ember számba sem.
2020. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Kiborultam és üvöltöztem. Nem tudom higgadtan kezelni az ilyen dolgokat. Szakítottam is és milyen jól tettem, a jelenlegi párom messze jobban megbecsül, mint az exem.
2020. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Viszony vagy egyszeri, nem mindegy? Csalás mind kettő. Vagy van különbség?
2020. aug. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

Engem nem igazán zavarna. Amíg engem szeret és velem tervezi az életét, nem szeret bele másba addig belefér 1-2 kimenő kártya. Szerintem manapság nem lehet már monogám leélni hosszú időt és ez szétfesziti a kapcsolatokat.

Hagynám hogy megélje néha a kaland vágyát is, hiszen az igazi szeret az ha azt mondod hogy: "kedvesem ami neked jó, az nekem is jó hiszen szeretlek".

Minden ami ezen túl van az valójában egy mutatós köntösben önzés. 🙂

2020. aug. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

7 éve voltunk együtt, mikor kiderült, hogy egy munkatársával komolyabban elkezdett ismerkedni, amikor rájöttem, sírtam, kiabáltam és kérdeztem, hogy mi ez? Teljes mértékben tagadta, hogy ez bármi is lenne, mindenféle sztorit kitalált, egyet sem hittem el, de mivel szerettem vártam. 2 évig... Mikor már sokadszorra jutott a tudomásomra, hogy ugyanúgy tart, akkor leültem vele, és mondtam neki, hogy mesélje el, hogy mi zajlik le benne, mit érez, úgy mintha egy barátja lennék, megígértem, hogy nem fogok kiakadni, kiabálni, egyszerűen csak szeretném megérteni, hogy mi történt/történik.

Miután végig hallgattam, mondtam neki, hogy így inkább az lenne a legjobb döntés, ha szakítanánk, ő maradni akart, de a végére kerek perec megmondtam, hogy nekem ez így, hogy tudom, hogy nap nap után ilyen szinten mozognak egymással, nem fér bele.


Nehéz volt elengedni, de így utólag már úgy gondolom, hogy nem szabadott volna olyan sokáig halogatni a szakítást.


De, ezt mindenki saját maga tudja, hogy mit tenne/ tesz, adott helyzetben. Láttunk már olyat, hogy a pasi visszakuncsorogta magát és azóta is együtt vannak.

2020. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
5: igen van. Mert ha valakivel viszonyt kezd, akkor időt is együtt tölt, akkor ott már más kötődés is van. És mivel az ideje véges, szeretném ha azt rám és a családjára fordítaná.... tudom ezt nehéz megérteni annak aki hűséges tud maradni. Mi lassan 20 éve vagyunk együtt, én másként viszonyulok ezekhez a dolgokhoz. Nyugodtan pontozz le, attól még én ezt gondolom.
2020. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Jobb egy kapcsolatban a hamisságot ledózerolni földig, és újra építkezni, mint a romokból valamit össze-eszkábálni, ami sosem lesz olyan amilyennek lennie kell. Bármennyire nehéz is.


A hazugságra építkezni mindig hiba és mindig bukás a vége. Szemben az igazsággal.

2020. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
De tényleg hazugásgnak minősül? Mármint ha mindkétfél néha kimenőt kap, mégha a másik nem is tudja érzi, attól hogy nem beszélünk róla, még hazuság? Ha rákérdeznék és a szemembe letagadná az hazugság. Ezért nem kérdezem meg. Hallgatólagos megallapodás hogy amíg a másik az első a kapcsolatban néha ez belefér csak ne a másik orra előtt törtenjen. Szerintem ez nem hazugság, hanem egyszerűen mi másként gondolkodunk, a szex nálunk nem az első, nem az a kapcsolatunk alapja. Sokan a hűtlenséget okolják a válásért. Szerintem ha kevesebb jelentőséget tulajdonítanánk a szexnek, válás sem lenne annyi.
2020. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!