Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbántad, hogy megcsaltad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad, hogy megcsaltad a párod?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mi történt az után hogy félreléptél? Hosszabb viszony volt, vagy egyszeri alkalom?
2020. aug. 19. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

9es

akkor neked eddig csak szar kapcsolataid lehettek ha számodra a világ legjobb szexuális élményei a szeretőiddel voltak

2020. aug. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Lehet. Viszont velük pontosan az volt, amit egy kapcsolatban csak kötelezően él meg az ember. A szerető nem kényszerből fekszik le az emberrel, nem a kifogásokat keresi, nem a gátlásainak él, megéli nem megjátsza hogy jó neki. Nem a vélt sérelmei miatt büntet, nem takargatja magát ha van rajta 1kg+. Soroljam még?


Ha találkozol a szeretőddel, akkor a szexuális élet esszenciáját kapod, szemben sokszor egy-két haláli unalmas, érzelemmentes otthoni könyör adománnyal szemben.

2020. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12es

ha szinte majdnem minden kapcsolatodban a párod kifogásokat keresett és stb, akkor veled van a gond

ha ennyire alkalmatlan vagy a párkapcsolatra akkor minek csajozol? keress alkalmi kapcsolatokat azok úgyis csak a szexről szólnak

2020. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%

Nem, nem arról van szó hogy velem lenne a baj.Én mindig is a csendesebb, visszahúzódóbb nőket szerettem. Nos, ezeknél meg maga a szexualitás egyenesen tabu, sokan asszexuálisok. Ezt hívják a 22-es csapdájának. Sem a külsőmmel, sem az élethez való hozzáállásommal, sem az egzisztenciámmal, sem a "belső értékeimmel" nincs baj, nem is volt sosem, egy nő sem panaszkodott ezekre. Általában ott volt/van a baj, hogy én szexuálisan, mint férfi a nőhöz közeledem, az eddigi partnereim vagy a feleségem ezt nem akarja. Vagy ha belementek, akkor csak miattam, de az kb. olyan, mint egy társas maszturbáció. Ezzel szemben a szerető kíván, örömet akar okozni, én is örülök hogy örömet okozhatok neki. Mindig is furáltam, amikor egy nő önként lemond a szex nyújtotta örömökről, ráadásul úgy, hogy mind a körülményeket(érzelmi és fizikális), mind a lehetőséget megteremtem. Plusszban sosem a magam élvezetét kerestem a szexben, hanem azt, hogy a partnerem élvezze. Puff neki, van ilyen.


Ennek fejében sosem éreztem azt, hogy megcsalnék bárkit is. Aki önként fordít hátat ennek az érzelmi és testi megélésnek, annak nincs joga bírálni. Azt én is elítélem, amikor az egyik fél a lelkét kiteszi, ezt a másik fél csak kihasználja, és az első adódó alkalomkor félrelép. Na az gáz.


Egyébként nálunk ebből nincs probléma, a feleségem nem korlátoz be ilyen téren. A lényeg az, hogy ő nem tud semmiről, nem is érdekli, ezt ő mondta. Burkoltan zöld lámpát adott. Én meg nem szólok neki, nem megy a család rovására semmi, sőt, fantasztikus a szexuális életem, ráadásul a szeretőmnek is. Nála meg fordított a helyzet, a férje impotens(nevezzük annak). Mindenkinek megmarad a családja, nem sérül senki, érzelmileg nem lépünk át egy határt, szó szerint csak jó ismerősök vagyunk.

2020. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14es

nah ez így már más persze, hogy úgymond a feleséged zöld utat adott, ahogy te is írtad

persze így mondjuk megértem, csak az elején azt hittem, hogy nem tud erről az egészről

2020. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Igazából teljesen felesleges lenne felrúgni az életem, mert nagyszerű társak vagyunk együtt. A szexben nem, de mivel neki nincs erre vágya sem velem, sem mással, így unfairnek érezné ha elvenné tőlem ezt. Megértem azokat akik elválnak, biztos vannak olyan nyomós okok amik ezt hozzák magukkal. Nálunk ilyen nincs, mi így oldjuk meg.
2020. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért is kellene megbánni?Általában oka van...
2020. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyetemista lotyok..
2020. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!