Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbántad, hogy megcsaltad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad, hogy megcsaltad a párod?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mi történt az után hogy félreléptél? Hosszabb viszony volt, vagy egyszeri alkalom?
2020. aug. 19. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

Többet is megcsaltam. Az első azt mondta hogy úgyse tudnám, mert másnak nem kellenék. Hát kellettem, csak egy laza sz.patás volt

A másik nagyon féltékeny volt, addig mondta a magáét, még mondom legyen igazad bumm bele, több alkalmas találkák voltak

A harmadik egy hülye volt, kiszerettem belőle, a kapcsolat végén már mindegy volt ott volt ilyen is olyan is.

Egyiket sem bántam meg, tudom hogy nem szép dolog de ez van.

Akiket igazán szeretek és lelkileg is megkapom azt amire szükségem van, nem csalom meg.

2020. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Egyelőre nem. Irodai "románc". A pasi nyomult én meg hagytam. Egyszeri alkalom. Nem bántam meg de folytatni sem szeretném.
2020. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%

Én azért léptem félre 2x is mert nem elégített ki sose szexuálisan. Szóval sajnos nem tudtam meg bánni egyiket sem mert mindegyik oltári jó volt. Az első egy régi fényképész haverommal történt. Épp a szilveszteri buliból hozott haza a barátom, ott aludtam nála, de persze szex mentes esténk volt csak. Tudom hogy ilyenek is kell legyenek, meg nyilván ha haza megyünk hajnali 3 után nem biztos hogy mindenkinek du*ni van kedve, de nekem az étvágyam kicsit magasabb volt mindig erre. Épp akkor írt rám az említett fotós miután haza értem hogy nincs e kedvem találkozni.

A második egy olyan sráccal volt akivel sokat szexeltunk meg régebben, de vele volt eddig a legjobb. Egyetemre jártam s ilyenkor nem sűrűn találkoztam a pasimmal mert sose jött fel hozzám hogy együtt legyünk. Egyik este pedig szintén írt a csávó, fel emlegettük a régi időket először csak chaten. Aztán eloben is.

Egyiket se tudta meg a barátom, utána húzódott meg olyan 3 hónapot a kapcsolatunk, de végül szét mentünk.

22l

2020. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
Én azért léptem félre, mert szerelmes lettem. Borzasztóan éreztem magam, mert 15 éves kapcsolatban voltam, ugyanakkor őszinte szerelmet éreztem a másik férfi iránt, így 1 hónap után szakítottam a régi párommal. Az újjal egy évig voltunk együtt, és egyetlen percét sem bánom, csodás szerelem volt.
2020. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%

Nem bantam meg es hosszabb viszony volt(7ev+..)

A mai napig ha talakozunk ugyanugy izik a levego k9ztunk

2020. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

Tudjuk-tudjuk, szemét k...a vagyok de én a főnökömmel, olyan jót szexeltem egy veszekedés után,hogy azt sose fogom megbánni. Párom azóta se tudja.


22L

2020. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

6os

összevesztél a pároddal és emiatt lefeküdtél a főnököddel ahelyett hogy megbeszéltétek volna a problémát ami miatt összevesztél vele?

hát anyukám, remélem rájön és végig ver rajtad ;)

2020. aug. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2020. aug. 23. 14:42
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
A világ legjobb szexuális élményei! Egy kapcsolatban csak görcsöl az ember, a szeretői viszonyben meg kiéli magát, és most nem a perverziókra gondolok. Én sosem kötöttem magamhoz egy páromat sem, felőlem ő is kiélheti magát, ha én nem vagyok jó neki. Persze ezekről ne tudjunk, nem kell nagy dobra verni!
2020. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

6 -os válaszoló. Én nem ítélkezem. Sőt én megértelek. Én és gabalyodtam már nem is egy férjezett nővel, ennek is megvan a története…

Én azt nem értem, a pároddal vesztél össze és a pillanat hevében szexeltél még aznap a főnökkel, vagy a főnökkel vesztél össze, aminek szex lett a vége? …

2020. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!