Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ilyen a szeretőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a szeretőm?

Figyelt kérdés
Leszögeztük, hogy oké vége. Elmondtam neki, hogy nekem már ez nem megy stb stb. A lényeg, hogy ő is megírta hogy rendben van. Majd erre már természetesen nem valaszoltam úgy voltam oké ez is rendezve, de percek múlva ismét azt írta, talizzunk és stb. Most mivan??????? Gondoltam magamban. Hisz letisztáztuk akkor miért csinál úgy mintha újra kezdődne az egész.🤦‍♀️.?
2020. aug. 15. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem gondolta komolyan, a szakítás dolgot és azt hiszi/hitte, hogy majd személyesen vissza csábíthat.
2020. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszi, hogy ha eddig rendelkezésére álltál, ezután is ott leszel neki, egyet csettint és te máris ugrasz. Ha komolyan gondoltad a szakítást és nem csak játszmázol, akkor teljesen kerüld el, tiltsd le...De gyanítom, titkon arra vágysz, hogy elhagyja a feleségét. Nem, nem fogja, csak játszmázik ő is veled. Addig fog ez tartani, amíg TE hagyod. Abban a pillanatban, amikor te is abbahagyod ezt a szakításos-kibékülős történetet, és következetesen be is tartod, ő is le fog szállni rólad, de ehhez te kell bekeményítsél. Azt kell megértsed, te nem vagy számára több, mint szórakozás, hiába gondolsz bele többet. Ne a szavait figyeljed, azok csak szavak.
2020. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem lesz olyan egyszerű lekoptatni most, hogy ráuntál.
2020. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!