Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megyen legénybúcsura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megyen legénybúcsura, van akit ez zavarna csajok?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a legénybúcsukrol?

3eve vagyok a barátommal



#megcsalás #Legény búcsu
2020. aug. 14. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi közel 20 éve élünk együtt, ebből 8 év házasságban. Nem egyforma a libidónk, de a párom nem láncol magához. Sőt, azt mondta, hogy a legnagyobb szemétség egy másik személy kisajátítása. Nagyon szerencsések vagyunk, mert mint pár folyamatosan felfelé ívelünk, tele vagyunk megvalósított dolgokkal és tervekkel. Van gyerekünk, az egzisztenciánk stabil, üzletileg is sikeresek vagyunk.
2020. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó én irigyellek hogy a párod ebbe belemegy :(
2020. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálatok mi a felállás?
2020. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi 8 éve vagyunk házasok de 15 éve együtt élünk. Meguntuk egymást testileg, nincs mit szépíteni. Nekem lenne lehetőségem kalandozni, rugalmasabb, bevállalósabb vagyok mint a párom. Ő viszont abszolút a monogámia híve, soha nem is csajozott mellettem. Mivel a felesége vagyok, mitartok mellette és elfolytom a vágyaim. Barátkozok a tudattal hogy ez már mindig így lesz. Szeretem őt, szívesen vagyok vele, tudom hogy bárkivel állnék most össze, végül úgyis nála kötnék ki mert lelkileg annyira egyformák vagyunk. De a szex része nagyon uncsi. Kevés is, de az nem is baj, mivel unom
2020. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó! Te miért nem válsz el? Dughatsz jobbra- balra, senkit nem bántasz vele, a kis lelki társaddal meg heti 2x, 3x összeültök kávézni és lelkizni. Ő is jobban járna. Gondolom ő ezt nem tudja, amit itt nekünk elmondtál. Biztos jól esne neki.
2020. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!