Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megyen legénybúcsura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megyen legénybúcsura, van akit ez zavarna csajok?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a legénybúcsukrol?

3eve vagyok a barátommal



#megcsalás #Legény búcsu
2020. aug. 14. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem zavarna, ha akar bármikor megcsalhat, nem kell legénybúcsú hozzá.
2020. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretem a legénybúcsúkat, de az elöttem szólóval egyetértve én is úgy gondolom, hogy a kapcsolatra nézve nem különösebben veszélyes.
2020. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen mindegy, hogy legénybúcsú, sima szombat esti buli vagy kedd délutáni kávé az irodában a kollégákkal, ha megbízható a párom, akkor megbízom benne. Ha nem tudok benne megbízni, akkor meg az is zavarna, ha a sarki kisboltba megy el egyedül, mert mi van, ha útközben farokkal előre beleesik valami nőcskébe, szóval nem kellene ehhez legénybúcsú, ahogyan az első válaszoló is mondta.

Amúgy nálunk a társaságban elég sok legény-(és lány)búcsú volt, egyik sem volt olyan, mint a filmekben, se kokain, se prostik nem voltak sehol. Egyszerűen csak pasik beültek kocsmázni vagy járták a várost mindenféle hülye feladatokkal, amiknek a lényege jellemzően az volt, hogy még jobban lerészegedjenek, és bumm. Hajnalban hazamentek a párjaikhoz és másnap meg szenvedtek a sok piától, hát istenem.

2020. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem zavar,hogy a barátod legénybúcsúra megy.
2020. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Menjen, és? :) érezze jól magát csak ne szerezzek utána tudomást olyanról amivel megbántana. Nem érdekelne mi zajlik egy ilyen estén. De nem is akarnék róla tudni.
2020. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy az én lánybúcsúm meg egy szórakozó helyen volt és pont aznap este volt ott egy vőlegény is legénybúcsún. Rendesen flörtöltünk, poén volt, hangulata volt, minket ünnepeltek és mindkettőnknek ez belefért - de perzse csak flört, szóban, semmi más nem történt. Mégis 10 éve élek házasságban és nem csaltam meg a férjem
2020. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem udorító, hogy flörtölsz akkor mikor van párod. Ennyire tiszteled?
2020. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Nálam a flört hozzátartozik az élethez....semmi köze ahhoz hogy valakit tisztelek/szeretek. Szeretem ha észrevesznek, ha megnéznek stb az nekem egy pozitív visszajelzés arról hogy jól tartom magam. Attól még a férjemhez megyek haza, vele bújok ágyba és nem mással. Szerintem mindenkinek kellene ennyi élettér. Kevesebb házasság menne tönkre.
2020. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem! Ez tiszteletlen dolog a társaddal szemben!

Gondolom téged sem zavar, ha más nőkre kacsingat, meg a seggükre nyáladzik. De persze, persze az én férjem nem csinál ilyet. Tudjuk!

2020. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem zavar! Sőt ha rajtam múlna már rég nyitott kapcsolatban lennénk. Nem vagyok a monogámia ellen, én is monogám házasságban élek, de ettől függetlenül nem értem, hogy miért kell összekeverni a lelki vonzalmat a testivel
2020. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!