Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elment "randizni" egy kollégájával, órákig együtt voltak, ölelgették és puszilgatták egymást, de más elméletileg nem volt. Nekem ez nagyon fáj. Tudtam, hogy találkoznak, de csak sima találkáról volt szó, de kvázi randi lett belőle.


Azt mondja a párom, hogy megbánta. De undorító amit csinált és nagyon fáj. Már együtt lakunk, évek óta, és szeretem, így nem könnyű elhagynom.


2020. aug. 7. 13:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem vagyunk együtt. Undorodom tőle, hogy ezt meg tudta tenni és hónapokig titkolni.
2021. jún. 25. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!